بهداشت و سلامتی

بهداشت و درمان

دوره‌های بهداشت و درمان ترکیبی از جامعه شناشی، زیست شناسی‌، تغذیه و قانون و امکان کار در مکان کاری پیشنهاد می‌‌شود، این مکان‌ها ممکن است بیمارستان، خانهٔ سالمندان مراکز توان بخشی، بهزیستی و خانه‌های مسکونی باشد.

 دوره‌های تحصیلی‌ بهداشت و درمان مدارک تخصصی خود را به دانشجویان این رشته برای کار در مؤسسات بهداشتی درمانی ارائه میدهد، این دورها برای کسانی‌ که میخواهند به ادامهٔ تحصیل در انگلستان در رشته‌های پرستاری و پیراپزشکی دهند پیشنهاد می‌‌شود.

دوره‌های آموزشی بهداشت و درمان همراه با کار آموزی می‌‌باشد تا دانشجویان هم زمان با تحصیل در این رشته تجربهٔ کاری بدست آورند تا بد از اتمام دورهٔ تحصیلی‌ رها جامعه کار ملحق شون.

شما می توانید در تمام مقاطع دانشگاهی جهت ادامه تحصیل در انگلستان از جمله کورس های لیسانس، فوق لیسانس، کارشناسی ارشد و دکترا در تمامی رشته های تحصیلی و بهداشت و درمان جهت اخذ پذیرش تحصیلی انگلستان و دانشگاه انگلیس اقدام کنید.

اگر تمايل داريد كه ما درباره بعضي از دوره هاي آموزشي زبان انگلیسی جهت ادامهٔ تحصیل  در بهداشت و درمان در دانشگاه های انگلستان براي شما تحقيق و بررسي كنيم، لطفا فرم استعلام فوري دوره هاي آموزشي ما را تكميل نماييد يا مشخصات كامل و موارد مورد نياز خود را براي ما ايميل كنيد. مشاوره تخصصی رایگان و بورس تحصیلی برای تحصیل در دانشگاه های انگلیس توسط مشاورین ما انجام می شود.

اگر نمي توانيد بصورت آنلاين دوره آموزشي اي را كه بدنبال آن هستيد، بيابيد، يا اگر ترجيح مي دهيد كه شخصا با فردي صحبت كنيد، لطفا با شماره۷۷ ۵۵ ۷۲ ۱۲۷۳ (۰) ۴۴+ يا ۷۷ ۵۵ ۷۲ ۱۲۷۳ (۰) ۴۴+ جهت صحبت با يكي از   مشاوران فارسی/انگلیسی  زبان ما تماس بگيريد

Get 100% Free AdviceClick here for Special Offers