Anglia Ruskin University دانشگاه آنگلیا راسکین


دانشگاه آنگلیا راسکین Anglia Ruskin University ، دانشگاه مدیرت و بازرگانی لرد اشکرفت با هم کاری بانک بارلیز Barclays Bank Plc این دانشکده را گسترش داده است. این دوره‌ها مدیرت و بازرگانی به صورت گسترده برای تعلیم و آموزش کارکنان بانکها و مراکز تجاری طراحی شده است.

رشتهٔ‌های علوم پزشکی‌ اخیرا از سوی موسسه علوم پزشکی‌ معتبر شناخته شده است و هم چنین وارد انجمن پزشکی‌ قانونی بریتانیا گردیده است که در نوع خود بسیار قابل اهمیت است.

کارشناسی ارشد در تولیدات فیلم و تلویزیون با مشارکتی ۴رایت  و کانال ۴ برگزار میشود، سمینار و کلاس‌های این دوره‌ها با حضور کارکنان و دست درکاران این ۲ شرکت انجام میشود. این فرصت به دانشجویان داده میشود تا خود را در زمینهٔ کاری فعال کنند و فرصت کار در ۴رایت و چنل۴ به آنها داده میشود و در بعضی‌ از موقع امکانات مالی در اختیار آنها قرار میدهند.

دانشکده حقوق این دانشگاه اولین دانشگاهی در سرتاسر بریتانیا بود که توانست بالاترین درجهٔ Skillsmark را به خود ارائه بدهد و این تنها با داشته کادر مجرب و زبده امکان پذیر شد، Skillsmark از طرف وزارت دادگستری پایه ریزی شد تا به تواند یک رابطهٔ مستقیم را بین مراکز آموزشی و کاری بوجود بیاورد.

دانشگاه انگیلا راسکین Anglia Ruskin University با دارا بودن ۳۰۰۰۰ دانشجو یه از بزرگترین دانشگاههای شرق انگلستان بحساب می‌‌آید.  این دانشگاه  داری دوره‌های بسیار زیادی در زمینهٔ علوم پزشکی‌ می‌باشد، هر ساله تعداد زیادی از پرستاران ،مددکاران اجتماعی و معلمان از این دانشگاه به جامعه کاری معرفی میشوند. این دانشگاه همچنین دارای یکی‌ از بزرگترین دانشکده معماری و راه و ساختمان می‌باشد

دانشگاه انگیلا راسکین  Anglia Ruskin Universityیکی‌ از دوستداران محیط زیست می‌‌باشد که در ساله ۲۰۱۰ رتبه ۱۰ را از طرف انجمن مردم و زمین بدست آورد

Get 100% Free AdviceClick here for Special Offers