دانشگاه برایتون


تحصیل در دانشگاه برایتون انگلیس
تحصیل در برایتون
دانشگاه برایتون با بیش از 23000 دانشجو و 2600 نفر کارکنان در پنج دانشکده در برایتون، ایست بورن و هیستینگز است. آنها یکی از بهترین داشگاهای انگلستان در رنکینگ کیفیت آموزش در انگلستان هستند. سابقه در پژوهش و فن آوری این دانشگاه عامل به شهرت رسیدن عنوان دانشگاه پیشرو در سال 1992 بوده است.

دانشگاه برایتون

پایه ریزیه دانشگاه برایتون به اواسط قرن 19 و ایست بورن در قرن 20 بوده. از آنجا که طراحی های دانشگاه در سال 1992 بوده این دانشگاه به طور پیوسته در حال پیشرفت بوده است . بیش از5000 دانشجو در این سال درطیف وسیعی از موضوعات مختلف فارغ التحصیل شدن: طراحی موتور خودرو، حسابداری، مامایی، طراحی سه بعدی، معماری و داروسازی.
هر ساله عملکرد ما بطور وسیعی ارزیابی می شود تا همواره برترین کیفیت تدریس را داشته باشند . به تازگی دانشگاه برایتون در یک مرحله با هزینه 30 میلیون پوند به وسعت خود بنام فامر افزوده با توجه به نتایج در ماه گذشته توسط افستد به عنوان یکی از نهادهای پیشرو در کشور برای آموزش معلم داشت.

 

شما می توانید در تمام مقاطع دانشگاهی جهت ادامه تحصیل در انگلستان از جمله کورس های پیش دانشگاهی، لیسانس، فوق لیسانس، کارشناسی ارشد و دکترا اخذ پذیرش تحصیلی انگلستان و دانشگاه برایتون اقدام کنید.

 

اگر تمايل داريد كه ما درباره بعضي از دوره هاي آموزشي زبان انگلیسی جهت ادامهٔ تحصیل در رشته های دانشگاهی در دانشگاه برایتون براي شما تحقيق و بررسي كنيم، لطفا فرم استعلام فوري دوره هاي آموزشي ما را تكميل نماييد يا مشخصات كامل و موارد مورد نياز خود را براي ما ايميل كنيد. مشاوره تخصصی رایگان و بورس تحصیلی برای تحصیل در دانشگاه برایتون انگلیس توسط مشاورین ما انجام می شود.

 

اگر نمي توانيد بصورت آنلاين دوره آموزشي اي را كه بدنبال آن هستيد، بيابيد، يا اگر ترجيح مي دهيد كه شخصا با فردي صحبت كنيد، لطفا با شماره ۷۷ ۵۵ ۷۲ ۱۲۷۳ (۰) ۴۴+ يا ۷۷ ۵۵ ۷۲ ۱۲۷۳ (۰) ۴۴+ جهت صحبت با يكي از مشاوران فارسی/انگلیسی زبان ما تماس بگيريد.

 

درباره برایتون بیشتر بدانید

 

Get 100% Free AdviceClick here for Special Offers