تحصیل در دانشگاه برونل انگلیس


دانشگاه بین المللی برونل واقع شده در غرب لندن با بیش از 40 سال تجربه در منطقه اکس بریج که دارای رنکینگ خوب شهرت جهانی است.

نام دانشگاه برونل به خوبی شناخته شده و مورد احترام در محافل مهندسی است. دو شاخص اصلی که باعث معروفیت برونل شده است، بازتاب فنی آوری و خلاقیت در جهت پیشرفتهای علمی و پژوهشی وتاثیرآن در زندگی تعداد بیشماری از مردم بوده است.

با این حال، امروزه، نفوذ دانشگاه برونل به مراتب فراتر از زمینه های مهندسی، علمی و فن آوری بوده است. تحولات متوالی این دانشگاه از آغاز باعث دگرگونی چشمگیر این دانشگاه شده که آن را از یک دانشگاه معمولی به یک قطب قوی در صحنه آموزش و پرورش انگلستان تبدیل کرده.

جامعه دانشجویی ما شامل 1600 دانشجوی از 110 کشور جهان است. بسیاری از آنها در بازگشت به خانه با مدرک فارغ التحصیلان برونل به حرفه خود ادامه می دهند که این خود باعث گسترش نام خوب برونل در سراسر جهان است.

شما می توانید در تمام مقاطع دانشگاهی جهت ادامه تحصیل در انگلستان از جمله کورس های پیش دانشگاهی، لیسانس، فوق لیسانس، کارشناسی ارشد و دکترا اخذ پذیرش تحصیلی انگلستان و دانشگاه برونل اقدام کنید.

اگر تمايل داريد كه ما درباره بعضي از دوره هاي آموزشي زبان انگلیسی جهت ادامهٔ تحصیل در رشته های دانشگاهی در دانشگاه برونل براي شما تحقيق و بررسي كنيم، لطفا فرم استعلام فوري دوره هاي آموزشي ما را تكميل نماييد يا مشخصات كامل و موارد مورد نياز خود را براي ما ايميل كنيد. مشاوره تخصصی رایگان و بورس تحصیلی برای تحصیل در دانشگاه برونل انگلیس توسط مشاورین ما انجام می شود.

اگر نمي توانيد بصورت آنلاين دوره آموزشي اي را كه بدنبال آن هستيد، بيابيد، يا اگر ترجيح مي دهيد كه شخصا با فردي صحبت كنيد، لطفا با شماره ۷۷ ۵۵ ۷۲ ۱۲۷۳ (۰) ۴۴+ يا ۷۷ ۵۵ ۷۲ ۱۲۷۳ (۰) ۴۴+ جهت صحبت با يكي از مشاوران فارسی/انگلیسی زبان ما تماس بگيريد.

درباره برونل بیشتر بدانید

Get 100% Free AdviceClick here for Special Offers