تحصیل در دانشگاه کاردیف ولز


دانشگاه کاردیف Carddif ولز یکی‌ از بزرگترین دانشکده‌های بریتانیا در زمینهٔ تحیق و پژوهش به شمار میاید. این دانشگاه در قلب پایتخت ولز واقع شده هست، شهرت جهانیه این دانشگاه سبب شده که بسیاری از دانشجویان برای ادامهٔ تحصیل به این دانشگاه بیایند.

دانشگاه کاردیف ولز دارای ۲۸۰۰۰ دنشجو و ۶۰۰۰ خدمب عنوانه یک شهر کوچک تلقی‌ میشود. درامد سالیانهٔ این دانشگاه بالغ بر ۴۲۹ میلیون پوند میشود.

تحقیقات و پژوهش در هر ۲۷ مدرسه از این دانشگاه انجام میشود و در هر یک از آنها بالغ بر ۱۷۰۰ پژوهشگر و محقق در حال کار هستنند.

هر ساله در حدودا ۸۲۰۰ فارغ التحصیل از این دانشگاه خارج شده و به جامعهٔ کاری می‌پیوندند. تحقیقات نشان داده کیفیت بالای آموزش و تدریس در این دانشگاه سبب آن شده که فارغ التحصیلان از این دانشگاه به راحتی‌ جذب کار میشوند. بالغ بر ۹۰درصد از فارغ التحصیلان وارد بازار کار، آموزش و یا به تحصیل خود در کارشناسی ارشد ادامه میدهند.

آمار زیر نشان میدهد که حجمی از دانشجویان بعد از دانشگاه جذب کار میشوند:

۸۹ درصد از فارغ التحصیلان جذب کار و یا ادامه تحصیل میدهند

۴ درصد آمادگی برای کار ندران و قبل از آن آموزش خواهند دید

۷ درصد بیکار

شما می توانید در تمام مقاطع دانشگاهی جهت ادامه تحصیل در انگلستان از جمله کورس های پیش دانشگاهی، لیسانس، فوق لیسانس، کارشناسی ارشد و دکترا اخذ پذیرش تحصیلی انگلستان و دانشگاه کاردیف ولز اقدام کنید.

اگر تمايل داريد كه ما درباره بعضي از دوره هاي آموزشي زبان انگلیسی جهت ادامهٔ تحصیل در رشته های دانشگاهی در دانشگاه کاردیف ولز براي شما تحقيق و بررسي كنيم، لطفا فرم استعلام فوري دوره هاي آموزشي ما را تكميل نماييد يا مشخصات كامل و موارد مورد نياز خود را براي ما ايميل كنيد. مشاوره تخصصی رایگان و بورس تحصیلی برای تحصیل در دانشگاه کاردیف ولز انگلیس توسط مشاورین ما انجام می شود.

اگر نمي توانيد بصورت آنلاين دوره آموزشي اي را كه بدنبال آن هستيد، بيابيد، يا اگر ترجيح مي دهيد كه شخصا با فردي صحبت كنيد، لطفا با شماره۷۷ ۵۵ ۷۲ ۱۲۷۳ (۰) ۴۴+ يا ۷۷ ۵۵ ۷۲ ۱۲۷۳ (۰) ۴۴+ جهت صحبت با يكي از مشاوران فارسی/انگلیسی زبان ما تماس بگيريد.

دربارهُ کاردیف بیشتر بدانید

Get 100% Free AdviceClick here for Special Offers