دانشگاه لندن سیتی City University London


دانشگاه لندن سیتی City University London یکی‌ از معروفترین و محبوب‌ترین دانشگاههای بریتانیا برای دانشجویان به حساب میاید، دانشجویان این دانشگاه از ۱۶۰ کشور مختلف در این دانشگاه مشغول تحصیل هستند، دانشگاه لندن سیتی City University London دارای طیف وسیعی از رشته‌ها و دوره‌های مختلفی‌ همچون مهندسی‌، ریاضیات، انفورماتیک، هنر، علوم، تجربی‌، وکالت و بیزینس می‌‌باشد.
بیشتر از ۲۵% از کارکنان دانشگاه لندن سیتی City University London خارجی‌ هستند و که از ۵۰ کشور دنیا در این دانشگاه مشغول کار و تدریس هستند منجله آمریکا، استرالیا، هند، یونان، آلمان، چین، اسپانیا و …
دانشگاه لندن سیتی City University London در مرکز یکی‌ از بزرگترین و بهترین شاهراه دنیا قرار گرفته است، کفیت تحصیلی‌ و سطح آگهی دانشجویان بعد از فارغ التصیل شدن از این دانشگاه، این دانشگاه را به مکانی مناسب برای تحصیل تبدیل کرده است. همکاری نزدیک این دانشگاه با جامعه کاری سبب شده است تا دانشجویان بعد از اتمام دورهٔ خود به مشغول به کار شوند.
دانشگاه لندن سیتی City University London همواره در میان ۱۰ دانشگاه برتر جهان در زمینه استخدام دنشجویانش بعد از اتمام تحصیل قرار گرفته و هم چنین جزو دانشگاههای خوب جهان به شمار می‌‌آید.

Get 100% Free AdviceClick here for Special Offers