University of East Anglia دانشگاه ایست انگلیا یو یی ای


دانشگاه ایست انگلیا یو یی ای UEA University of East Anglia در جایگاه ۳ رتبه بندی رضایت دانش آموزی و همچنین در بین ۲۰ دانشگاه برتر بریتانیا بوده است که در ساندی تایمز به آن‌ اشاره شده است. دانشگاه  ایست انگلیا جزو برترین دانشگاه در زمینهٔ تحقیق و پژوهش در میان دانشگاههای بریتانیا شناخته شده است

دانشگاه ایست انگلیا در فضای ۳۲۰ هکتاری از رلینگ پارکلند در فاصلهٔ ۲ مایلی از مرکز شهر نوریچ قرار گرفته است. این دانشگاه در مجاورت مرکز تحقیقاتی پارک قرار گرفته که خانهٔ بسیاری از محققین  تراز اول دنیا می‌باشد.

دانشگاه یو یی ای (UEA) دارای یک مجموعهٔ ورزشی می‌باشد که در داخل خود یک استخر بیار زیبا قرار دارد که هر ساله میزبان مسابقات است.

دانشگاه یو یی ای (UEA) دارای یک مرکز ادبیه به نام سینسبوری می‌‌باشد که هر ساله جشورهی ادبی‌، فرهنگی‌ و هنری در آن بر پا می‌‌شود

نظرات دانش آموزن این دانشگاه

هرساله در بریتانیا یک نظر سنجی در ارتباط با رضایت دانش آموزان از دانشگاها گرفته می‌‌شود که دانشگاه یو یی ای (UEA) همواره در بین برترین رنکینگ دانشگاه قرار گرفته، این دانشگاه همیشه در بین ۱۰ دانشگاه برتر در این زمینه بوده است، این دانشگاه در ساله ۲۰۱۱ از نظر امکانات آموزشی در مقام سوم و هم چنین در مکان سوم در نظرسنجی دانشجویی، و در ساله ۲۰۱۲ در بین ۲۰ دانشگاه برتر انگلستان قرار گرفت.

تحقیقات و پژوهش

نزدیک به ۹۰% از تحقیقات این دانشگاه در ساله ۲۰۰۸ نمرهٔ ممتاز را در سطح جهانی‌ به خود اختصاص داده بود که بیش از ۵۰% از این تحقیقات به رتبه جهانی‌ دست پیدا کرده اند. نوریچ دارای مقام چهارم در داشتن بیشترین تحقیقات بعد از لندن آکسفورد و کمبریج قرار دارد، در یک نظر سنجی‌ از طرف مرکزی تحقیقات در مؤسسات علوم دانشگاه یو یی ای (UEA) در مکان سوم جهانی‌ بعد از هاروارد و پرینستون  بوده.

ساختمان و معماری

دانشگاه یو یی ای (UEA) در فاصله ۱۵ دقیقی از مرکز نوریچ واقع شده است که تا به امروز ۲۰ جایزهٔ معماری ساختمانی را بخود اختصاص داده است. تمامی دانشجویان ساله اول غیر بومی نوریچ تضمین داده میشود که در در خوده خوابگاه دانشگاه اقامت داشته باشند، ژورنال معماری مکان اصلی‌ اقامت این دانشگاه  ( زیگورات ) را به عنوان ۱۰ معماری برتر در میان دانشگاه‌ها انتخاب کرده.

Get 100% Free AdviceClick here for Special Offers