تحصیل در دانشگاه هریت وات


یکی از بهترین دانشگاه های اسکاتلند و بریتانیا بحساب می آید که در سال 1821 بنیان گذاری شده است که دارای استانداردهای جهانی در زمینه تدریس و پژوهش می باشد و آن را به یک قطب قوی در امور بازرگانی یا همان بیزینس کرده است.

همین امر باعث آن شده که کارفرمایان به دنبال فارغ التحصیلان ما باشند. دانشگاه هریت وات با جذب بیشترین دانشجوی بین المللی در اسکاتلند از 150 کشور در جهان و 11800 فارغ التحصیل در سال دارای بهترین رتبه در جذب دانشجوی بین المللی دارد.

تلاش هر ساله ما برای توسعه مستمر و پیشرفت در امور بازرگانی و پاسخگویی به چالشهای صنعتی و جامعه جهانی است.

اگر تمايل داريد كه ما درباره بعضي از دوره هاي آموزشي زبان انگلیسی جهت ادامهٔ تحصیل در رشته های دانشگاهی در دانشگاه هریت وات براي شما تحقيق و بررسي كنيم، لطفا فرم استعلام فوري دوره هاي آموزشي ما را تكميل نماييد يا مشخصات كامل و موارد مورد نياز خود را براي ما ايميل كنيد. مشاوره تخصصی رایگان و بورس تحصیلی برای تحصیل در دانشگاه هریت وات توسط مشاورین ما انجام می شود.

 

اگر نمي توانيد بصورت آنلاين دوره آموزشي اي را كه بدنبال آن هستيد، بيابيد، يا اگر ترجيح مي دهيد كه شخصا با فردي صحبت كنيد، لطفا با شماره ۷۷ ۵۵ ۷۲ ۱۲۷۳ (۰) ۴۴+ يا ۷۷ ۵۵ ۷۲ ۱۲۷۳ (۰) ۴۴+ جهت صحبت با يكي از مشاوران فارسی/انگلیسی زبان ما تماس بگيريد.

Get 100% Free AdviceClick here for Special Offers