تحصیل در دانشگاه هارتفوردشر


دانشگاه تازه تأسیس هارتفوردشر واقع در هتفیلد در انگلستان است. این دانشگاه داره ۲۷۰۰۰ دانشجو از سراسر جهان است و دارای ۲۵۰۰ پرسنل می‌‌باشد. درامده سالیانهٔ این دانشگاه بالغ بر ۱۸۱ میلیون پوند می‌باشد. این دانشگاه دارای ۵۲۰۰ دانشجوی خارجی‌ می‌باشد. این دانشگاه در سطح جهان دارای ۱۶۰۰۰۰ فارغ التحصیل می‌باشد.

در ساله ۱۹۵۲ پای ریزی شد و دانشکده فنی‌ آن آغاز به فعالیت نمود. در طول زمان دانشکده مکانیک و هوانوردی آن به راه افتاد و سر انجام در ساله ۱۹۹۲ به یک دانشگاه تمام عیار تبدیل شد.

در ساله ۲۰۰۸، ۸۵ درصد از تحقیقات و پژوهش‌های این دانشگاه در زمینهٔ کیفیت و اوریجینال بودن به استانداردهای جهانی‌ دست یافت. در ساله همان سال و ساله ۲۰۰۹ امتیاز یکی‌ از بهترین دانشگاه‌ها را دریافت کرد و باره دیگر در ساله ۲۰۱۰ به عنوان کارآفرینی از سوی آموزش عالی‌ نائل شد. همچنین بعد از ۷ سال کار مداوم کارکنان این دانشگاه عنوانه ممتازترین استادان را به خود اختصاص دادن.

در طول زمان این دانشگاه در قسمتهای علوم هوا فضا و علوم کامپیوتری به موافقت‌های چشگیری دست پیدا کار، و هم چنین امروز در رشته‌های چون فارما کولوژی، تاریخ، بازرگانی ( بیزینس)، جغرافیا و فیزیک نجومی پیشرفت قابل اهمیتی داشته است.

در طبقه بندیهای دانشگاهی، دانشگاه هارتفوردشرمقام ۴۷ را دریافت کرد. دانشگاه هارتفوردشر تنها دانشگاه انگلیسی‌ پلیتکنیک است که به مقام ۵۰۳ در جهان با استناد به آمار شانگهای جیو تنگ در رده بندی علمی دانشگاهای جهان قرار گرفته. در ۱۰ ساله گذشته این دانشگاه تعداد زیادی از جوایز را به عنوانه دانشگاه برجسته در زمینهٔ تحقیق و پژوهش را دریافت کرده است.

امکانات تحصیلی‌ و مکانی این دانشگاه به شرح زیر است:

دارای ۳ کتابخانه است که هر کدام از این کتابخانها انواع مختل امکانات را برای کمک به دانشجویان ارائه میدهد. دانشجویان میتوانند از هر ۳ کتابخانه در دانشکده‌های مختلف با توجّه به نیاز آنها مورد استفاده قرار دهند.

کالج لین: در قسمت از دانشگاه یکی‌ از بهترین مراکز یادگیری و پژوهش را دارا است. این مکان به گنجایش ۱۵۰۰ مکان درسی‌ و مجهز بودن به ۶۰۰ کامپیوتر با فضای مناسب برای کار با لپتاپ شخصی که میتوانند از اینترنت ویفی استفاده کنند. دارای اتاق‌های درسی مجزا برای گروه‌های دانشجوی و همچنین اتاق تک نفر برای برای دست خندان تعبیه شده است، این قسمت دارای کافه با امکانات درسی‌ می‌باشد به صورت شما هم زمان میتوانید قهوه بنوشید و هم درس بخوانید. این دانشکده دارای استودیو ویدیو و استودیو مخصوص برای برای متخصصین رسانه‌ای تعبیه شده است.

دی هاویلند: این مرکز مقدار این کالج لین کوچکتر می‌باشد، ولی‌ تمام امکاناتی که در کالج لین هست را برای دانشجویان خود مهیا ساخته است. دارای ۱۱۰۰ مکان درسی‌ و ۶۵۰ کامپیوتر، دستگاه‌های کپی‌ و پرینت و بسیاری از امکانات دیگر.

 

شما می توانید در تمام مقاطع دانشگاهی جهت ادامه تحصیل در انگلستان از جمله کورس های پیش دانشگاهی، لیسانس، فوق لیسانس، کارشناسی ارشد و دکترا اخذ پذیرش تحصیلی انگلستان و دانشگاه هارتفوردشراقدام کنید.

اگر تمايل داريد كه ما درباره بعضي از دوره هاي آموزشي زبان انگلیسی جهت ادامهٔ تحصیل در رشته های دانشگاهی در دانشگاه هارتفوردشر براي شما تحقيق و بررسي كنيم، لطفا فرم استعلام فوري دوره هاي آموزشي ما را تكميل نماييد يا مشخصات كامل و موارد مورد نياز خود را براي ما ايميل كنيد. مشاوره تخصصی رایگان و بورس تحصیلی برای تحصیل در دانشگاه هارتفوردشرانگلیس توسط مشاورین ما انجام می شود.

اگر نمي توانيد بصورت آنلاين دوره آموزشي اي را كه بدنبال آن هستيد، بيابيد، يا اگر ترجيح مي دهيد كه شخصا با فردي صحبت كنيد، لطفا با شماره۷۷ ۵۵ ۷۲ ۱۲۷۳ (۰) ۴۴+ يا ۷۷ ۵۵ ۷۲ ۱۲۷۳ (۰) ۴۴+ جهت صحبت با يكي از مشاوران فارسی/انگلیسی زبان ما تماس بگيريد.

Get 100% Free AdviceClick here for Special Offers