تحصیل در دانشگاه کینگزتون


دانشگاه کینگزتون یکی‌ برترین دانشگاه های انگلستان و جهان به شمار می‌‌آید. به نقل از ساندی تایمز این دانشگاه دارای ۱۵ رشتهٔ برتر در سراسر انگلستان بوده. تحقیقات و پژوهشها این دانشگاه به طور دقت بررسی میشود و ممتاز‌ترین نمرات را دریافت کرده‌اند.

این دانشگاه به طور مداوم مورد ستایش محافل خبری و علمی‌ می شود، به تور مثال در ساله ۲۰۱۰ به عنوانه برترین دانشگاه، یکی‌ از بهترین سوابق تدریس دانشگاهی و دانشگاه مدرن را به خود اختصاص داد و آن خود باعث آن شد که درصد بالایی‌ از فارغ التحصیلان این دانشگاه به پیکرهٔ کاری ملحق شوند.

و در ساله ۲۰۰۹ به عنوانه سریعترین دانشگاه رو به رشد شناخته شد.

شما می توانید در تمام مقاطع دانشگاهی جهت ادامه تحصیل در انگلستان از جمله کورس های پیش دانشگاهی، لیسانس، فوق لیسانس، کارشناسی ارشد و دکترا اخذ پذیرش تحصیلی انگلستان و دانشگاه کینگزستون اقدام کنید.

اگر تمايل داريد كه ما درباره بعضي از دوره هاي آموزشي زبان انگلیسی جهت ادامهٔ تحصیل در رشته های دانشگاهی در دانشگاه کینگزستون براي شما تحقيق و بررسي كنيم، لطفا فرم استعلام فوري دوره هاي آموزشي ما را تكميل نماييد يا مشخصات كامل و موارد مورد نياز خود را براي ما ايميل كنيد. مشاوره تخصصی رایگان و بورس تحصیلی برای تحصیل در دانشگاه کینگزستون انگلیس توسط مشاورین ما انجام می شود.

 

اگر نمي توانيد بصورت آنلاين دوره آموزشي اي را كه بدنبال آن هستيد، بيابيد، يا اگر ترجيح مي دهيد كه شخصا با فردي صحبت كنيد، لطفا با شماره۷۷ ۵۵ ۷۲ ۱۲۷۳ (۰) ۴۴+ يا ۷۷ ۵۵ ۷۲ ۱۲۷۳ (۰) ۴۴+ جهت صحبت با يكي از مشاوران فارسی/انگلیسی زبان ما تماس بگيريد.

درباره کینگزتون بیشتر بدانید

Get 100% Free AdviceClick here for Special Offers