تحصیل در دانشگاه لیورپول


در ساله ۱۸۸۱ دانشگاه لیورپول پای ریزی شد، سابقه دیرینهٔ این دانشگاه در آموزش و پرورش شهرت جهانی‌ داشته و همواره یکی‌ از بهترین دانشگاهای دنیا به حساب می‌‌آید. تمامی فارغ التحصیلان این دانشگاه آماده برای جذب به جامعه صنعتی جهان هستنند. رشته‌های تحصیلی‌ وسیعی در دانشگاه لیورپول تدریس می‌شوند، از جمله مهندسی‌، پزشکی‌، دندانپزشکی‌، تجارت و بیزینس و حقوق.

به عنوان یکی‌ از ۲۰ دانشگاه برتر انگلستان در زمینهٔ تحقیق و پژوهش، در برنامه دارد تا بوجهٔ ۱۲۳ میلیون پوند را تا ساله ۲۰۱۵ به دو برابر برساند.

این دانشگاه هر ساله تعداد زیادی از دانشجویان خارجی‌ را از بیش از ۱۰۰ کشور دنیا به خود جذب می‌کند. این دانشگاه دارای ۲۷۰۰۰ دانشجو در ۵۴ رشتهٔ تحصیلی‌ در ۴۰۰ برنامه پژوهشی و تحقیقاتی‌ می‌‌باشد.

این دانشگاه دارای ۳ دانشکده مجزا از جمله بهداشت و دارمان، علوم انسانی‌ و علوم اجتماعی و در آخر علوم مهندسی‌ در ۳۵ قسمت سازماندهی شده است.

شما می توانید در تمام مقاطع دانشگاهی جهت ادامه تحصیل در انگلستان از جمله کورس های پیش دانشگاهی، لیسانس، فوق لیسانس، کارشناسی ارشد و دکترا اخذ پذیرش تحصیلی انگلستان و دانشگاه لیورپول انگلیس اقدام کنید.

اگر تمايل داريد كه ما درباره بعضي از دوره هاي آموزشي زبان انگلیسی جهت ادامهٔ تحصیل در رشته های دانشگاهی در دانشگاه لیورپول انگلیس براي شما تحقيق و بررسي كنيم، لطفا فرم استعلام فوري دوره هاي آموزشي ما را تكميل نماييد يا مشخصات كامل و موارد مورد نياز خود را براي ما ايميل كنيد. مشاوره تخصصی رایگان و بورس تحصیلی برای تحصیل در دانشگاه لیورپول انگلیس توسط مشاورین ما انجام می شود.

 

اگر نمي توانيد بصورت آنلاين دوره آموزشي اي را كه بدنبال آن هستيد، بيابيد، يا اگر ترجيح مي دهيد كه شخصا با فردي صحبت كنيد، لطفا با شماره۷۷ ۵۵ ۷۲ ۱۲۷۳ (۰) ۴۴+ يا ۷۷ ۵۵ ۷۲ ۱۲۷۳ (۰) ۴۴+ جهت صحبت با يكي از مشاوران فارسی/انگلیسی زبان ما تماس بگيريد.

درباره لیورپول بیشتر بدانید

 

Get 100% Free AdviceClick here for Special Offers