تحصیل دانشگاه متروپلتن لندن


تحصیل در دانشگاه لندن متروپلیتن  London Metropolitan Universityدارای یک سابقهٔ‌ غنی با ریشه آموزشی که قدمت آن به سالهای ۱۸۴۸ بر میگردد، دانشگاه کنونی در سال ۲۰۰۲ با ادغام ۲ دانشگاه، دانشگاه گویلدهال و دانشگاه نورث لندن شروع به کار کرد، با این تفصیل رشه و بنای این دانشگاه به قرن ۱۹ برمیگردد.

دانشگاه لندن متروپلیتن London Metropolitan University  بر آن معتقد است که هر شخصی این حق را دارد تا با هزینهٔ مقرون به صرف در طبقه دانشگاهی تحصیل کند، هزینه‌های این دانشگاه در ساله ۲۰۱۳/۲۰۱۴ به مراتب از دانشگاههای دیگر بریتانیا ( انگلستان ) پایین تر بوده و این امکان داده شده،  با توجه به اینکه کیفیت تحصیلی‌ و آموزش پیشرفت روزافزونی در این سال داشته. دانشگاه لندن متروپلیتن با ارائه آموزش با کیفیت بالا این افتخار را دارد که متعهد در برابر دانشجویان، فارغ‌التحصیلان و کارکنان است.

در دانشگاه لندن متروپلیتن London Metropolitan University بیشترین تمرکز را بر روی دانشجویان قرار می‌گیرد تا محل مناسبی را برای ادامه تحصیل در انگلستان و به خصوص در دانشگاه لندن متروپلیتن به وجود بیاورد

در دانشگاه لندن متروپلیتن London Metropolitan University به دانشجویان کمک میشود تا موقعیت‌های شغلی‌ بهتری را برای آیندهٔ خود بدست آورند، دوره‌ها آموزشی در دانشگاه لندن متروپلیتن به صورتی‌ طراحی شده اند تا دانشجویان به صورت مستقیم پس از اتمام تحصیل به جامعه کاری ملحق شوند. شما به عنوانه دانشجو میتوانید این انتظار رو از دانشگاه لندن متروپلیتن London Metropolitan University داشته باشید تا موقعیت کاری برای شما فراهم کنند تا به توانید بعد از اتمام تحصیل خود در در دانشگاه لندن متروپلیتن با سابقه کاری از این دانشگاه فارغ‌التحصیل بشوید.

دانشگاه لندن متروپلیتن یک دانشگاه پویا و چند ملیتی است که شما میتوانید در هنگام تحصیل در دانشگاه لندن متروپلیتن با فرهنگها و قومیتهای مختلف آشنا شوید

Get 100% Free AdviceClick here for Special Offers