تحصیل دانشگاه آکسفورد بروکس


یکی‌ از دانشگاه‌های برتر در زمینهٔ تدریس ، پژوهش و آموزش بوده است،پیشرفت روز افزون دانشگاه آکسفورد بروکس بسوی یک دانشگاه مدرن و بروز باعث شگفتی بسیار از دانشگاههای به نام انگلستان و بریتانیا شده است.

این دانشگاه تنها مکان آموزشی مدرن بشمار میاید که دارای ۲۴ رشته تحصیلی‌ با رنکینگ ممتاز در آموزش و پرورش می‌‌باشد، و سابقه بسیار خوبی‌ برای جذب فارغ التحصیلان به جامعه کاری جهانی‌ می‌باشد.

پای ریزی این دانشگاه به ساله ۱۸۶۵ برمیگردد که با دانشکده هنر شروع به فعالیت کرد، و همواره در حال توسعه و پیشرفت روز افزون بوده است. در ساله ۱۹۹۲ آکسفورد پلیتکنیک به دانشگاه آکسفورد بروکس تغییر نام پیدا کرد. که اولین مدرسه فناوری، هنر و بازرگانی بود.

شما می توانید در تمام مقاطع دانشگاهی جهت ادامه تحصیل در انگلستان از جمله کورس های پیش دانشگاهی، لیسانس، فوق لیسانس، کارشناسی ارشد و دکترا اخذ پذیرش تحصیلی انگلستان ودانشگاه آکسفورد بروکس اقدام کنید.

اگر تمايل داريد كه ما درباره بعضي از دوره هاي آموزشي زبان انگلیسی جهت ادامهٔ تحصیل در رشته های دانشگاهی در دانشگاه آکسفورد بروکس براي شما تحقيق و بررسي كنيم، لطفا فرم استعلام فوري دوره هاي آموزشي ما را تكميل نماييد يا مشخصات كامل و موارد مورد نياز خود را براي ما ايميل كنيد. مشاوره تخصصی رایگان و بورس تحصیلی برای تحصیل در دانشگاه دانشگاه آکسفورد بروکس انگلیس توسط مشاورین ما انجام می شود.

اگر نمي توانيد بصورت آنلاين دوره آموزشي اي را كه بدنبال آن هستيد، بيابيد، يا اگر ترجيح مي دهيد كه شخصا با فردي صحبت كنيد، لطفا با شماره۷۷ ۵۵ ۷۲ ۱۲۷۳ (۰) ۴۴+ يا ۷۷ ۵۵ ۷۲ ۱۲۷۳ (۰) ۴۴+ جهت صحبت با يكي از مشاوران فارسی/انگلیسی زبان ما تماس بگيريد.

 

درباره آکسفورد بروکس بیشتر بدانید

Get 100% Free AdviceClick here for Special Offers