University of Portsmouth دانشگاه پورتسموث


دانشگاه پورتسموث یکی‌ از دانشگاههای پیشرو در زمینهٔ تدریس، پژوهش و تحقیق است، بسیاری از فارغ التحصیلان این دانشگاه بد از دورهٔ تحصیلی‌ خود در دانشگاه پورتسموث موفق به شدن تا در زمینهٔ کاری خود موفق باشند و به سطوح بالای شغلی‌ دست پیدا کنند. با ادامهٔ تحصیل در دانشگاه پورتسموث شما میتوانید از اساتید مجرب ما استفادهٔ کامل را در ارتقای سطح آگاهی خود بهره‌مند شوید.
دانشگاه پورتسموث در بین ۴۰۰ دانشگاه برتر دنیا  بر اساس آمار انجمن آموزشی تایمز، قرار دارد. دانشگاه پورتسموث این افتخار را دارد که بالاترین رتبه آموزشی در ساله ۲۰۱۲ کسب کرده است، در ساله ۲۰۱۲ این دانشگاه در بین ۲۵ دانشگاه برتر انگلستان در زمینهٔ رضایت دانشجویان از نحو تدریس و آموزش قرار گرفت و از ۹۲ دانشگاه دیگر بریتانیا پیش گرفت.
جمع کل دانشجویان دانشگاه پورتسموث ۲۳۰۰۰ نفر
جمع کل دانشجویان خارجی‌ دانشگاه پورتسموث ۳۰۰۰ نفر
جمع کل دانشجویان دانشگاه پورتسموث ۲۵۰۰ نفر
تحصیل در دانشگاه پورتسموث این امکان را بشما میدهد تا در یکی‌ از بهترین دانشگاه‌های تحقیقاتی انگلستان تحصیل کنید، یکی‌ از بخشهای بین‌المللی تحقیقاتی‌ این دانشگاه بخش پزشکی‌ و بیو مولکولی، و موسسه کیهان شناشی و نجوم است که مرکز تحقیقاتی اروپا به حساب میاید. دانشگاه پورتسموث دارای دانشکده قوی منجمله اقتصاد و بازرگانی، صنعت و بخش‌های دولتی.
رابطهٔ نزدیک دانشگاه پورتسموث با پیکرهٔ  کار و صنعت این امکان را برای دانشجویان به وجود می‌آ‌ورد تا از طریقه موسسه کاریابی این دانشگاه با فرصتهای شغلی‌ بیشتری اشنا شوند

دانشگاه پورتسموث در ۱۰ رشتهٔ دانشگاهی تحقیقات انجام میدهد که ۳ رشتهٔ تحقیقاتی‌ آن جزوه ۱۰ تحقیقات برتر انگلستان قرار گرفته است که می‌توان از آنها نام برد:
بهداشت و دارمان
ریاضیات کاربردی
مطالعات اروپا
در مابقیه رشته‌های تحقیقاتی‌ بیش از ۵۰% از موضوعات تحقیقاتی‌ در سطح بین‌المللی شناخته شدند:
مکانیک، هوانوردی و مهندسی‌ ساخت و تولید
زمین شناسی‌ و علوم زیست محیطی‌
مدیریت و بازرگانی
جغرافیا علوم کامپیوتر و انفورماتیک
روانشناسی‌
هنر و طراحی

Get 100% Free AdviceClick here for Special Offers