تحصیل در دانشگاه ساسکس انگلیس


دانشگاه ساسکس

تحقیقات و نوآوری

دانشگاه ساسکس از پیشروان در تحقیق و پژوهش به شمار می‌‌آید که بیش ۹۰ درصد از تحقیقات آن در جهان به رسمیت شناخته شده است، این دانشگاه همواره جزو ۳۰ دانشگاه برتر انگلستان در زمینهٔ تحقیق و پژوهش بوده است۱۸ رشتهٔ تحصیلی این دانشگاه رنکیننکگ ۲۰ را در سراسر دانشگاه‌های انگلستان در رشته‌های هنر، علمی‌ و علوم انسانی‌، به عنوان شماره ۱ از طرف آموزش و پرورش امریکا، و مقام ۲ در سیاست و مقام ۳ در تاریخ و هنر را دارا می‌باشد.

آموزش و فراگیری
دانشگاه ساسکس دارای ۱۰۰۰۰ دانشجو بوده، که تقریبا ۳۰۰۰ نفر از آنها در مقطع کارشناسی ارشد و بالاتر در حال تحصیل به سر میبرند. تفکر ، خلاقیت، تنوع در آموزش و چالش‌های پژوهشی همواره سر لوحهٔ سیاستهای این دانشگاه بوده است، هدف آنها از ارائه برنامه‌های آموزشی منظم و ممتاز همواره در راستی‌ جذب مستعدترین دانشجویان از سراسر جهان بوده است.

استادان و کارکنان

شهرت و نوآوری دانشگاه ساسکس باعث جذب بسیاری از محققین و استادان مجرب شده است،و دارای ۲۲۰۰ محقق و استاد دانشگاه می‌باشد. این دانشگاه برندهٔ ۳ جازهٔ نوبل، ۱۳ بورسیه از انجمن سلطنتی، ۶ بورسیه آکادمی بریتانیا و برندهٔ جایزه معتبر کرافورد است

چشم انداز بین‌المللی

دانشگاه ساسکس با جذب دانشجو و استادان مجرب از ۱۲۰ کشور جهان همواره نگاهی‌ عمیق به فعالیتهای جهانی‌ داشته و یک سوم از کارکنان این دانشگاه از خارج از انگلستان آمد‌ه و همواره سعی‌ و تلاش دارد تا تعداد بیشتری از دانشجویان خارجی‌ را جذب خود کند.

شما می توانید در تمام مقاطع دانشگاهی جهت ادامه تحصیل در انگلستان از جمله کورس های پیش دانشگاهی، لیسانس، فوق لیسانس، کارشناسی ارشد و دکترا اخذ پذیرش تحصیلی انگلستان و دانشگاه ساسکس انگلیس اقدام کنید.

اگر تمايل داريد كه ما درباره بعضي از دوره هاي آموزشي زبان انگلیسی جهت ادامهٔ تحصیل در رشته های دانشگاهی در دانشگاه ساسکس انگلیس براي شما تحقيق و بررسي كنيم، لطفا فرم استعلام فوري دوره هاي آموزشي ما را تكميل نماييد يا مشخصات كامل و موارد مورد نياز خود را براي ما ايميل كنيد. مشاوره تخصصی رایگان و بورس تحصیلی برای تحصیل در دانشگاه ساسکس انگلیس توسط مشاورین ما انجام می شود.

دانشگاه ساسکس در ساله ۲۰۱۳ در رنکینگ گاردین مقام ۴ در بین دانشگاههای انگلستان در رشته‌های کامپیوتر و IT در بنین دانشگاههای لندن و جنوب غربی انگلستان دریافت کرده است. ۹۵% از دانشجویان علوم کامپیوتری از روش آموزش و تحصیل خود در این دانشگاه رضایت کافی‌ را داشتن و همین امر باعث آن شده تا مقام ۷ را در میزان گرفتن بالاترین نمرات در کل انگلستان بدست بیاورند.

دانشجویان فارغ‌التصیل دانشگاه ساسکس براحتی وارد بازار کار می‌شوند بصورتی که ۸۵% از آنها یا مشغول به کار شدند و یا ادامهٔ تحصیل دادند و ۹۰% از کسی‌ که مشغول بکار شدند سمت‌های مدیریتی دریافت کردند

در آمارهای رسمی‌ دانشجویان خارجی‌ این دانشگاه ، دانشگاه ساسکس را در سه ساله پی‌ در پی‌ به عنوان بهترین جا برای تحصیل در انگلیس انتخاب کردند، این نشأت میگیره از سطح آموزش، تدریس، فضای دوستانه، امکانات و غیره…

دانشگاه ساسکس در سال ۲۰۰۹ در جذب دانشجویان پیشرفت قابل ملاحظه‌ای نشان داشته است، به صورتی‌ که ورودی دوره‌های لیسانس ۴۰% افزایش و دوره‌های فوق لیسانس ۳۰% افزایش داشته است. این شاخص منعکس کننده تعهد دانشگاه ساسکس به ارائه آموزش با کیفیت بالا و یادگیری ، پشتیبانی دانش آموز ، و منابع و امکانات .

به نقل از سازمان سنجش تایمز دانشگاه ساسکس در ساله ۲۰۱۳-۱۴، مکان خود را ۲% افزش داده است و به اونوا ۱۰ دانشگاه اول بریتانیا و مقام ۶۰ در زمینهٔ تحقیق و پژوش قرار گرفت. دانشگاه ساسکس مقام ۵۶ را از ناظر چشم اندازه دانشگاهی به خود اختصاص داده است
اگر نمي توانيد بصورت آنلاين دوره آموزشي اي را كه بدنبال آن هستيد، بيابيد، يا اگر ترجيح مي دهيد كه شخصا با فردي صحبت كنيد، لطفا با شماره۷۷ ۵۵ ۷۲ ۱۲۷۳ (۰) ۴۴+ يا ۷۷ ۵۵ ۷۲ ۱۲۷۳ (۰) ۴۴+ جهت صحبت با يكي از مشاوران فارسی/انگلیسی زبان ما تماس بگيريد.

درباره ساسکس بیشتر بدانید

Get 100% Free AdviceClick here for Special Offers