Swansea University دانشگاه سوانزی


تحصیل در دانشگاه سوانزی  Swansea University، این دانشگاه توسط شاه جرج پنجم در ۱۹ جولای سال ۱۹۲۰ پایه گذاری شد و با ۸۹ دانشجو شروع به کار کرد. دانشگاه سوانزی در سال ۱۹۶۰ شروع به توسعه نمود و با توسعه تاسیسات و بناهای دانشگاه سوانزی Swansea University  و تجهیز ان و از طرف دیگر با تغییر روش انقلابی در طراحی و مهندسی محصولات تولید شده ، ثابت کرد که باید با دید جدی تری به این موسسه نگریست.
گسترش و توسعه‌ای دانشگاه سوانزی  Swansea University همچنان ادامه دارد ودانشگاه سوانزی تلاش در یاری رساندن به مردم و صنایع این شهر دارد.
سوانزی واقع در شبه جزیره گور مشرف به خلیج با مناظری بسیار زیبا و جذاب است.شبه جزیره گور با ساحلی زیبا و فوق العاده یکی از مکان‌های زیبا و دیدنی انگلستان محسوب می شود.
رفت و آمد در این شهر بسیار آسان است و از سیستم حمل و نقل خوبی برخوردار می باشد. این شهر از طریق سیستم راه آهن پیشرفته با شهر‌های اطراف در ارتباط است.
۹۸ در صد از دانشجویان در ابتدای تحصیل در خوابگاه‌های مجهز دانشگاه سوانزی  Swansea Universityاسکان داده می شوند. امکان زندگی با خانواده‌های انگلیسی(Home Stay) نیز در این شهر مهیاست . خوابگاه‌های دانشجویی با ظرفیت ۸۷۵ نفر به مراکز علمی دانشگاه سوانزی Swansea University بسیار نزدیک می باشد.
دانشگاه سوانزی Swansea University  ، موسسه تحقیقات عالی است . دانشگاه سوانزی با ۵۰۰ رشته در مقطع کارشناسی و ۱۳ رشته در مقطع کارشناسی ارشد میزبان ۱۳۰۰۰ دانشجو از ۹۰ کشور دنیا می باشد.
کمپس علوم جدید و فن اوری دانشگاه سوانزی یکی از مراکز شناخته شده در سطح جهانی می باشد و این موضوع در اینده شغلی دانشجویان نقش بسیار موثری دارد.
۹۵ % از فارغ التحصیلان دانشگاه سوانزی پس از اتمام تحصیل در ۶ ماه اول پس از پایان تحصیل جذب بازار کار می شوندو برای بسیاری از کارفرمایان انگلیسی ، فارغ التحصیل بودن از دانشگاه سوانزی  Swansea University مزیت بالایی به حساب می اید.
جمع دوستانه دانشگاه سوانزی Swansea University باعث می شود که دانشجویان بین المللی به سرعت با محیط وفق پیدا کنند.
تحصیل در دانشگاه سوانزی Swansea University که در حیطه تحقیقات علمی بسیار پویاست برای دانشجویان دارای مزایای بسیاری است.محیط اموزشی مجهز به تکنولوژی بالا و کمپس‌های بی‌نظیر این دانشگاه باعث شده که قس در رتبه بندی جهانی به این موسسه ۴ و ۵ ستاره اعطا کند.
دانشگاه سوانزی رشته‌های متنوعی در مقطع کارشناسی ارائه می دهد و دانشجویان قادر به تحصیل در دو رشته به صورت همزمان می باشند.
به دلیل رابطه نزدیک دانشگاه سوانزی با جامعه کسب و کار و به لطف تحقیقات علمی و گسترده این مرکز ، از دید کارفرمایان ، فارغ التحصیلان دانشگاه سوانزی تمامی شرایط لازم برای شروع کار را دارا می باشند.

Get 100% Free AdviceClick here for Special Offers