دوره های آکادمیک زبان انگلیسی‌

کورس‌های آکادمیک زبان انگلیسی‌ به طور معمول بسیار وسیع و جامع می‌باشد که بسیار قابل اهمیت برای دانشجویان بین المللی می‌باشد. این بخاطر آن است، با گذراندن این دوره‌های زبان آکادمیک آنها می‌‌تواند به دانشگاههای انگلستان دست یابند و تا آیندهٔ خود را تضمین کنند، مدت و زمان این کورس‌ها به طور معمول از ۶ تا ۹ ماه می‌باشد که زمان نسبتا طولانی‌ برای آموزش زبان انگلیسی‌ می‌باشد.

در این دوره از آموزش زبان انگلیسی به طور کامل تمام زمینه‌های آموزشی انگلیسی‌ منجمله خواندن، نوشتن، صحبت کردن پوشش داده می‌‌شود، این کلاسها و دوره‌ها دانشجو را قادر می‌سازد تا در تحصیل خود در دانشگاه از پیش با مصادیقی چون آمادگی برای نوشتن مقالات و گزارشهای مربوط به رشتهٔ دانشگاهی خود آشنا شود، دوره‌های زبان آکادمیک به طور معمول با دوره‌های آماده‌سازی برای امتحاناتی چون تافلTAFEL، آیلتس IELTSو کمبریج CAMBRIDGE ESOL ادغام می‌‌شود.

دوره‌های آکادمیک به دانشجو فرصت کافی‌ میدهد تا سطح اگاهی زبان انگلیسی‌ خود را ارتقا بخشد تا بتواند برای ادامه تحصیل در دانشگاههای انگلستان آمادگی کامل داشته باشد، به طور کل این کورس ها از نظر هزینهٔ تحصیلی‌ به مراتب از دوره‌های زبان فشردهٔ کمتر می‌باشد.

این دوره‌های آکادمیک زبان انگلیسی‌ برای دانشجویانی که برای راه یابی‌ به دانشگاههای انگلستان مشروطه به مدرک زبان انگلیسی‌ هستند پیشنهاد میشد، این دوره‌ها به تور تمام وقت در هفته بیشتر از ۲۵ ساعت بر گذر میشود.

دوره‌های آکادمیک زبان انگلیسی‌ این امکان را به دانشجو میدهد تا بحرین روش مطالعه و یادگیری را برای خود در نظر بگیرد، تا در دوران تحصیل خود در دانشگاه به طور مستقل عمل کند .

 
شما می توانید در تمام مقاطع دانشگاهی جهت ادامه تحصیل در انگلستان از جمله کورس های لیسانس، فوق لیسانس، کارشناسی ارشد و دکترا در تمامی رشته های تحصیلی جهت اخذ پذیرش تحصیلی انگلستان و دانشگاه انگلیس اقدام کنید.

اگر تمايل داريد كه ما درباره بعضي از دوره هاي آموزشي زبان انگلیسی جهت ادامهٔ تحصیل در دانشگاه های انگلستان براي شما تحقيق و بررسي كنيم، لطفا فرم استعلام فوري دوره هاي آموزشي ما را تكميل نماييد يا مشخصات كامل و موارد مورد نياز خود را براي ما ايميل كنيد. مشاوره تخصصی رایگان و بورس تحصیلی برای تحصیل در دانشگاه های انگلیس توسط مشاورین ما انجام می شود.

اگر نمي توانيد بصورت آنلاين دوره آموزشي اي را كه بدنبال آن هستيد، بيابيد، يا اگر ترجيح مي دهيد كه شخصا با فردي صحبت كنيد، لطفا با شماره۷۷ ۵۵ ۷۲ ۱۲۷۳ (۰) ۴۴+ يا ۷۷ ۵۵ ۷۲ ۱۲۷۳ (۰) ۴۴+ جهت صحبت با يكي از مشاوران فارسی/انگلیسی زبان ما تماس بگيريد.

دوره‌های آکادمیک زبان انگلیسی
Get 100% Free AdviceClick here for Special Offers