IELTS دوره های آمادگی آیلتس

اگر شما برای ادامهٔ تحصیل در انگلستان و حتی برای شغل مورد نظرتان به مدک زبان انگلسی‌ احتیاج دارین شما میتوانید از دوره‌های آمادگی زبان انگلیسی‌ در مقطع آیلتس IELTS استفاده کنید، این دوره‌ها برای این دست از دانشجویانی طراحی شده که می خواهند بالاترین و بهترین نمرات را دریافت کرده و در بهترین دانشگاه‌های انگلستان ادامهٔ تحصیل بدهند.

شما هم چنین می‌‌توانید با  توجه به نیاز خود مدارک زبان انگلیسی‌ دیگری هم چون تافل TAFEL ، توییک TOEIC  و کمبریج ایسل CAMBRIDGE ESOL را بگذرانید، و مدرک زبان انگلیسی‌ خود را دریافت کنید، شما با پشت‌سر گذاشتن این دوره‌های زبان انگلیسی‌ برای امتحان آمده خواهید شد.

بعضی‌ از این مدارک انگلیسی‌ که نام برده شد به عنوان پیش نیاز برای ورود به دانشگا‌های انگلستان برای ادامه تحصیل الزامی می‌باشد که آیلتس IELTS یکی‌ از مهمترین و معتبر‌ترین مدرک زبان انگلیسی‌ در انگلستان به شمار می‌‌آید، در نظر داشته باشید که شما با شرکت در کلاس آمادگی آیلتس IELTS در تمام مهارتهای مربوط به زبان انگلیسی‌ مورد تعلیم قرار خواهید گرفت.

 تافل TAFEL یکی‌ دیگر از مدارک زبان انگلیسی‌ است که شما می‌‌توانید با به دست آودن این مدرک زبان برای ادامهٔ تحصیل در انگلستان از این استفاده کنید بسیاری از دانشگاه‌های انگلستان مدرک زبان تافل TAFEL را به رسمیت می‌شناسند، شما با پشت‌سر گذراندن دوره‌های آمادگی تافل TAFEL و بدست آوردن مدرک آن در سراسر دنیا به فعالیت کاری خود ادامه بدهید، این مدرک زبان از سوی بیشتره کار فرمایان مورد تأیید می‌‌باشد.

مدرک توییک TOEIC  یکی‌ دیگر از مدارک معتبر زبان انگلیسی‌ می‌‌باشد که بسیاری از دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزشی در سراسر دنیا این مدرک قابل قبول می‌دانند، این مدرک زبان انگلیسی‌ هم چنین در میان کار فرمایان قابل قبول می‌‌باشد.

کمبریج ایسل CAMBRIDGE ESOL یکی‌ دیگر از مادر زبان انگلیسی‌ است که سالیان تعداد زیادی در این امتحانات شرکت می‌‌کنند، با در دست داشتن این مدرک زبان شما میتانید در مراکز آموزش زبان به کار تدریس بپردازید.

 UKstudy.com متعهد است كه فراگيري زبان انگليسي را براي دانشجويان بين المللي ساده تر نماید.  ما همه اطلاعات و جزئياتي را كه شما لازم داريد تا در مورد اينكه كدام رشته را در كجا مطالعه كنيد، ‌تصميم درستي بگيريد، در اختيار داريم. در ذهن داشته بشید تمامی خدمات و مشاورات ما رایگان خواهد بود.

 اگر تمايل داريد كه ما درباره بعضي از دوره هاي آموزشي منجمله دوره های آیلتس و دوره های تافل جهت ادامهٔ تحصیل در بریتانیا براي شما تحقيق و بررسي كنيم، لطفا فرم استعلام فوري دوره هاي آموزشي ما را تكميل نماييد يا مشخصات كامل و موارد مورد نياز خود را براي ما ايميل كنيد. ما ظرف مدت ۲ روز كاري چند گزينه پيشنهادي براي شما جهت ادامهٔ تحصیل در انگلستان را ايميل خواهيم كرد.

 ما هم چنین می‌‌توانیم مشاوره رایگان جهت اخذ ویزای تحصیلی انگلستان به شما بدهیم.

اگر نمي توانيد بصورت آنلاين دوره آموزشي اي را كه بدنبال آن هستيد، بيابيد، يا اگر ترجيح مي دهيد كه شخصا با فردي صحبت كنيد، لطفا با شماره ۷۷ ۵۵ ۷۲ ۱۲۷۳ (۰) ۴۴+ يا ۷۷ ۵۵ ۷۲ ۱۲۷۳ (۰) ۴۴+ جهت صحبت با يكي از مشاوران فارسی/انگلیسی  زبان ما تماس بگيريد

دوره‌های آیلتس زبان انگلیسی‌ IELTS