دوره‌ها فشردهٔ زبان انگلیسی‌

این دوره‌ها فشردهٔ زبان انگلیسی‌ برای آن دست از دانشجویانی با، انگیزهٔ پیشرفت سریع در زبان انگلیسی‌ طراحی شده. چه برای آنهایی که می‌‌خواهند امتحان زبان در مدت کوتاهی‌ بدهند و یا زمان بسیار کمی‌ را می‌‌خواهند در انگلستان اقامت کنند میتواند در این دوره‌های زبان انگلیسی شرکت کنند .در این دوره‌های آموزش فشرده زبان مباحثی مهم در زبان انگلیسی‌ پوشش داده میشد، می‌‌توان از مباحثی چون نوشتن، خواندن، گوش کردن، صحبت کردن و دیگر مهارتها که در زندگی‌ روزمره مورد استفاده قرار میگیرند. هدف اصلی‌ این دوره‌های فشرده زبان انگلیسی‌ تقویت هم زمان در نوشتن، خواندن، گوش دادن با دستور زبان انگلیسی‌ می‌‌باشد.

تمامی این دوره‌های آموزشی فشرده زبان انگلیسی‌ از مقطع ابتدایی تا پیشرفت در کلاس‌های خود از آخرین تکنیک‌های آموزشی بهره می‌‌برند. دانشجویان میتواند دوره‌های تخصصی دیگری همچون مدیریت، ارتباطات، دستور زبان و دوره‌های مختص به برای امتحانات شرکت کنند.کلاس‌ها از ۲۰ ساعت در هفته بمدت ۵ تا ۶ هفته ادامه دارد که در این مدت دانشجویان میتواند مهارت‌های خود را ارتقا بخشند. و حتی دوره‌های فوق فشرده وجود دارد که دانش آموزان می‌توانند در آن به صورت خصوصی شرکت کنند.

کلاس‌های این دوره در گروهای ۱۲ نفری و کمتر تشکیل میشود تا دانشجویان بتوانند مهارت‌های خود توسعه دهند.
شما می توانید در تمام مقاطع دانشگاهی جهت ادامه تحصیل در انگلستان از جمله کورس های لیسانس، فوق لیسانس، کارشناسی ارشد و دکترا در تمامی رشته های تحصیلی جهت اخذ پذیرش تحصیلی انگلستان و دانشگاه انگلیس اقدام کنید.

اگر تمايل داريد كه ما درباره بعضي از دوره هاي آموزشي زبان انگلیسی جهت ادامهٔ تحصیل در دانشگاه های انگلستان براي شما تحقيق و بررسي كنيم، لطفا فرم استعلام فوري دوره هاي آموزشي ما را تكميل نماييد يا مشخصات كامل و موارد مورد نياز خود را براي ما ايميل كنيد. مشاوره تخصصی رایگان و بورس تحصیلی برای تحصیل در دانشگاه های انگلیس توسط مشاورین ما انجام می شود

اگر نمي توانيد بصورت آنلاين دوره آموزشي اي را كه بدنبال آن هستيد، بيابيد، يا اگر ترجيح مي دهيد كه شخصا با فردي صحبت كنيد، لطفا با شماره۷۷ ۵۵ ۷۲ ۱۲۷۳ (۰) ۴۴+ يا ۷۷ ۵۵ ۷۲ ۱۲۷۳ (۰) ۴۴+ جهت صحبت با يكي از مشاوران فارسی/انگلیسی زبان ما تماس بگيريد

دوره‌ها فشردهٔ زبان انگلیسی‌
Get 100% Free AdviceClick here for Special Offers