دوره‌های تجربی‌ و دوره‌های کارآموزی

دوره‌های تجربی‌ همراه با کار کردن در یک موسسه زبان انگلیسی‌ همراه است، که دانشجویان میتواند هم زمان کار کنند و تجربه کسب کنند و هم زبان انگلیسی‌ خود را بهتر کنند، مزایای این دوره‌های کاری و درسی‌ این است که شما میتوانید کلمات انگلیسی خود را در دنیای کاری گسترش دهید و با برقراری ارتباط با مردم در حین کار آشنا میشوید در آینده کاریه شما می‌‌تواند مثبر ثمر باشد.

دوره‌های کاری شما به دقت و با توجه به نیاز و تجربهٔ شما انتخاب میشود به همین منظور قبل از دورهٔ کارآموزی با شما مصاحبه می‌‌شود تا بهترین و مناسب‌ترین دورهٔ کارآموزی برای شما انتخاب شود، این را مدّ نظر داشته باشید بسیاری از این مدارس کارآموزی بدون دستمزد می‌باشد ولی‌ بعضی‌ از آنها هزینهٔ ناهار و سفر شما را میدهند.

دوره‌های کارآموزی موجود در زمینه‌های ا قبیل فروش و بازاریابی، مدیرت، گردشگری،مهندسی‌، حسابداری، کامپیوتر، معماری، روزنامه نگری و فشن و غیره نیز می‌‌باشد، مقدار کاری که بر عهده شما گذاشته میشود بستگی به مدرک تحصیلی‌ و تجربه‌ی کاری شما دارد.

دانشجویان غیره اروپایی باید در ذهن داشته باشند نوع ویزا ی درخواستی آنها می‌‌بایستی ویزا ی دانش آموزی باشد در غیره این صورت با ویزا ی توریستی به آنها اجازه تحصیل داده نمی‌شود .
شما می توانید در تمام مقاطع دانشگاهی جهت ادامه تحصیل در انگلستان از جمله کورس های لیسانس، فوق لیسانس، کارشناسی ارشد و دکترا در تمامی رشته های تحصیلی جهت اخذ پذیرش تحصیلی انگلستان و دانشگاه انگلیس اقدام کنید.

اگر تمايل داريد كه ما درباره بعضي از دوره هاي آموزشي زبان انگلیسی جهت ادامهٔ تحصیل در دانشگاه های انگلستان براي شما تحقيق و بررسي كنيم، لطفا فرم استعلام فوري دوره هاي آموزشي ما را تكميل نماييد يا مشخصات كامل و موارد مورد نياز خود را براي ما ايميل كنيد. مشاوره تخصصی رایگان و بورس تحصیلی برای تحصیل در دانشگاه های انگلیس توسط مشاورین ما انجام می شود.

اگر نمي توانيد بصورت آنلاين دوره آموزشي اي را كه بدنبال آن هستيد، بيابيد، يا اگر ترجيح مي دهيد كه شخصا با فردي صحبت كنيد، لطفا با شماره۷۷ ۵۵ ۷۲ ۱۲۷۳ (۰) ۴۴+ يا ۷۷ ۵۵ ۷۲ ۱۲۷۳ (۰) ۴۴+ جهت صحبت با يكي از مشاوران فارسی/انگلیسی زبان ما تماس بگيريد.

دوره‌های تجربی‌ و دوره‌های کارآموزی
Get 100% Free AdviceClick here for Special Offers