دوره‌های زبان انگلیسی‌ خانواده

یکی‌ دیگر از دوره‌های زبان انگلیسی‌ خوب برای خانواده‌ای که فرزندان جوان دارن و می‌‌خواهند تعطیلات تابستانی را انگلستان گذرانده و در عین حال مشغول فراگیر زبان انگلیسی‌ در انگلستان شوند می‌‌توانند در این دوره‌ها ثبت نام کنند و از آن لذت ببرند، خانوادهها میتواند در خانه‌های اقامت داشته باشند که صبحانه و شمام در آنجا سرو میشود.

این دوره‌ها برای دانش آموزان ۸ تا ۱۵ ارائه میشد و برای والدین اختیاری می‌باشد. شما این اختیار را دارید که بطور خصوصی در محل اقامت آموزش ببینید ویا به کلاس زبان بروید که معمولاً ۲۰ ساعت در هفته می‌‌باشد که در کلاسهای ۱۵ نفری تشکیل میشود.

تاکید بیشتر این کلاس‌ها بر روی محاوره زبان انگلیسی‌ و دستور زبان انگلیسی‌ می‌‌باشد، والدین می‌‌بایستی در تمام اوقات تدریس قادر به حاضر شدن در سر کلاس‌های زبان با فرزندان خود باشند.

زمان‌های غیره تدریس خانوادهها میتواند از اوقات خود لذت برند و یا میتواند این کار را به عهده آموزشگاه قرار دهند تا یک برنامهٔ تفریحی برای آنها سازماندهی کند.
شما می توانید در تمام مقاطع دانشگاهی جهت ادامه تحصیل در انگلستان از جمله کورس های لیسانس، فوق لیسانس، کارشناسی ارشد و دکترا در تمامی رشته های تحصیلی جهت اخذ پذیرش تحصیلی انگلستان و دانشگاه انگلیس اقدام کنید.

اگر تمايل داريد كه ما درباره بعضي از دوره هاي آموزشي زبان انگلیسی جهت ادامهٔ تحصیل در دانشگاه های انگلستان براي شما تحقيق و بررسي كنيم، لطفا فرم استعلام فوري دوره هاي آموزشي ما را تكميل نماييد يا مشخصات كامل و موارد مورد نياز خود را براي ما ايميل كنيد. مشاوره تخصصی رایگان و بورس تحصیلی برای تحصیل در دانشگاه های انگلیس توسط مشاورین ما انجام می شود.

اگر نمي توانيد بصورت آنلاين دوره آموزشي اي را كه بدنبال آن هستيد، بيابيد، يا اگر ترجيح مي دهيد كه شخصا با فردي صحبت كنيد، لطفا با شماره۷۷ ۵۵ ۷۲ ۱۲۷۳ (۰) ۴۴+ يا ۷۷ ۵۵ ۷۲ ۱۲۷۳ (۰) ۴۴+ جهت صحبت با يكي از مشاوران فارسی/انگلیسی زبان ما تماس بگيريد.

دوره‌های زبان انگلیسی‌ خانواده
Get 100% Free AdviceClick here for Special Offers