دوره‌های پیش دانشگاهی انگلستان

دانش آموزان زیادی هر ساله این سرتاسر دنیا برای ادامهٔ تحصیل در انگلستان به این کشور می‌آیند که تعداد زیادی از این افراد میخواهند در دانشگاههای انگلستان ادامهٔ تحصیل بدهند، پیش نیاز خیلی‌ از دانشگاههای انگلستان منوط به گذراندن دوره‌های زبان انگلیسی‌ می‌‌باشد. دانشجویان برای گذراندن دوره پیش دانشگاهی یا بنیادی دانشگاه میبایستی حداقل نمرهٔ ۴/۵ را از ایلتس IELTS داشته باشند.

 

از ویژگی‌‌های دوره‌های زبان پیش‌دانشگاهی این است که دانشجو را برای مقابل با زبان انگلیسی‌ آکادمیک دانشگاه آماده می‌سازد، دانشجویان همچنین امتحان آیلتس خود را در این دوره می‌‌گذرانند، تمرکز دوره‌های پیش‌دانشگاهی در نقاطی چون روش نوشتن جزوه، درس خواندن و نوشتن تحقیقات و مقالات درسی‌ می‌باشد، دوره‌های آمادگی آیلتس باشی‌ از دورهٔ آموزی شما به حساب میاید و تکنیک‌های به کار رفته در این دوره‌های آموزشی زبان انگلیسی‌ این امکان را برای دانشجو به وجود می‌‌آورد تا بتواند بهترین نمرات را در امتحان آیلتس IETLS بدست آورد.

 

همچنین این دوره‌ها دانشجویان را برای زندگی دانشگاهی آماده می‌کند به آنها یاد داده می‌‌شود تا چگونه مطالعه شخصی‌ کنند و خود را برای امتحانات دانشگاهی آماده سازند، در بعضی‌ از کورس‌های آموزشی زبان پیش دانشگاهی آشنایی با زندگی‌ و فرهنگ انگلستان اشاره می‌‌شود تا دانشجویان خود را راحت بر زندگی و ادامهٔ  تحصیل در انگلستان وقف دهند، و همچنین آشنایی با کامپیوتر و آموزش مقدماتی ورد، اکسل EXCEL و پاورپوینت POWER POINT  آموزش داده می شود.

 

مدت برگزاری دوره‌های آموزشی پیش دانشگاهی ۲۴ هفته فشرده یا کوتاه مدت و ۳۶ هفته بلند مدت می‌باشد که دانشجویان میتوانند اگر تمایل به مشاوره رایگان برای انتخاب رشتهٔ دانشگاهی داشتن این مشاورین کمک حاصل نمایند.

 

دوره‌های پیش کارشناسی ارشد هم ارایه میشود برای آن دست از دانشجویانی که میخواهند در مراتب بالای دانشگاهی از جمله کارشناسی ارشد ادامه تحصیل در انگلستان بدهند، این دوره‌های برای آمادگی بالا برای امتحانات آیلتس IETLS طراحی شده است.

 

شما می توانید در تمام مقاطع دانشگاهی جهت ادامه تحصیل در انگلستان از جمله کورس های لیسانس، فوق لیسانس، کارشناسی ارشد و دکترا در تمامی رشته های تحصیلی جهت اخذ پذیرش تحصیلی انگلستان و دانشگاه انگلیس اقدام کنید.

 

اگر تمايل داريد كه ما درباره بعضي از دوره هاي آموزشي زبان انگلیسی جهت ادامهٔ تحصیل در دانشگاه های انگلستان براي شما تحقيق و بررسي كنيم، لطفا فرم استعلام فوري دوره هاي آموزشي ما را تكميل نماييد يا مشخصات كامل و موارد مورد نياز خود را براي ما ايميل كنيد. مشاوره تخصصی رایگان و بورس تحصیلی برای تحصیل در دانشگاه های انگلیس توسط مشاورین ما انجام می شود.

 

اگر نمي توانيد بصورت آنلاين دوره آموزشي اي را كه بدنبال آن هستيد، بيابيد، يا اگر ترجيح مي دهيد كه شخصا با فردي صحبت كنيد، لطفا با شماره۷۷ ۵۵ ۷۲ ۱۲۷۳ (۰) ۴۴+ يا ۷۷ ۵۵ ۷۲ ۱۲۷۳ (۰) ۴۴+ جهت صحبت با يكي از مشاوران فارسی/انگلیسی  زبان ما تماس بگيريد.

دوره‌های پیش دانشگاهی انگلستان
Get 100% Free AdviceClick here for Special Offers