دوره‌های تابستانی زبان انگلیسی‌

این دوره‌های کوتاه و فشردهٔ زبان انگلیسی‌ همراه با یک تعطیلات خوب و بیاد ماندنی همراه می‌باشد، شما با فرهنگ و طرز زندگی مردم انگلستان، همزمان با آموزش زبان انگلیسی‌ آشنا خواهید شد، این کلاس‌های آموزشی زبان انگلیسی‌ بصورتی ارائه خواهد شد که تمام موارد درسی‌ را شامل شود که معمولا ترکیبی از پروژهها و امتحانات آمادگی خواهد بود، چون تعطیلات تابستان بیشتر ۸ هفته نمی‌باشد، لذا برنامه‌های تحصیلی‌ طوری چیده شده‌اند تا دانش آموزان زبان انگلیسی‌ در این مدت زمانی حداکثر استفاده را از این دوره‌های زبان انگلیسی‌ ببرند.

این کلاس‌ها به طور معمول در عین جدّیت در آموزش بسیار سرگرم کنند می‌‌باشد، بدین صورت که سفر‌های کوتاهه تفریحی، فعالیتهای ورزشی و برنامه‌های اجتماعی ترتیب داده می‌شوند تا دانشجویان در حین سپری کردن کلاس‌های زبان از تعطیلات خود در انگلستان لذت ببرند. سفرهای شهری معمولا به شهرهای لندن، برایتون، باس، کاردیف و شهرهای دیگر خواهد بود.

کرس‌های تابستانی به طور معمول برای نوجوانان ایده‌آل می‌‌باشد، کلاس زبان انگلیسی‌ معمولان برای سن ۸ سال ارائه میشد و بیشتر از ۱۵ نفر در کلاس نمی‌باشد.

این دوره‌های زبان انگلیسی‌ در انگلستان، تمام نقاط آموزشی را تحت پوشش قرار میدهد تا مهارت‌های زبان انگلیسی‌ دانش آموزان را در این زمان کم به حداکثر برساند.
شما می توانید در تمام مقاطع دانشگاهی جهت ادامه تحصیل در انگلستان از جمله کورس های لیسانس، فوق لیسانس، کارشناسی ارشد و دکترا در تمامی رشته های تحصیلی جهت اخذ پذیرش تحصیلی انگلستان و دانشگاه انگلیس اقدام کنید.

اگر تمايل داريد كه ما درباره بعضي از دوره هاي آموزشي زبان انگلیسی جهت ادامهٔ تحصیل در دانشگاه های انگلستان براي شما تحقيق و بررسي كنيم، لطفا فرم استعلام فوري دوره هاي آموزشي ما را تكميل نماييد يا مشخصات كامل و موارد مورد نياز خود را براي ما ايميل كنيد. مشاوره تخصصی رایگان و بورس تحصیلی برای تحصیل در دانشگاه های انگلیس توسط مشاورین ما انجام می شود.

اگر نمي توانيد بصورت آنلاين دوره آموزشي اي را كه بدنبال آن هستيد، بيابيد، يا اگر ترجيح مي دهيد كه شخصا با فردي صحبت كنيد، لطفا با شماره۷۷ ۵۵ ۷۲ ۱۲۷۳ (۰) ۴۴+ يا ۷۷ ۵۵ ۷۲ ۱۲۷۳ (۰) ۴۴+ جهت صحبت با يكي از مشاوران فارسی/انگلیسی زبان ما تماس بگيريد.

دوره‌های تابستانی زبان انگلیسی‌
Get 100% Free AdviceClick here for Special Offers