دوره‌های تربیت معلم

تدریس آموزش زبان انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی‌ یا زبان دوم همیشه مورد توجه مدارس زبان انگلیسی‌ بوده است، دوره‌های تربیت معلم همواره طوری طراحی شده اند تا تمام مواد آموزشی را تحت پوشش قرار دهد، مدارس و کلاس زبان انگلیسی‌ انگلستان پیشرو در این امر بوده و با امکانات آموزشی بالا تحت نظر و تائید وزارت علوم انگلستان به کار خود ادامه میدهند.

 

اگر شما آموزش زبان انگلیسی‌ می‌دهید و یا می‌خواهید در این زمینه تحت تعلیم قرار بگیرید میتوانید از دوره‌های تربیت معلم استفاده کنید تا مهارت‌های خود را توسعه دهید و به عنوان معلم زبان انگلیسی مشغول به کار شوید، کسانی‌ که می خواهند مدرک زبان آنها در سراسردنیا و بین‌المللی شناخته شده باشد میتوانند خود را برای امتحانات.

یکی‌ دیگر از مدارک تحصیلی TEFL می‌باشد که یک گواهینامهٔ عالی آموزش اولی‌ برای کسانیکه هیچ تجربه تدریس ندارند. کسانی‌ که مدرک TEFL را دارا میباشند می‌‌توانند در تمام نقاط به تدریس زبان انگلیسی مشغول به کار شوند، این مدرک برای کسانی‌ صادر میشود که دارای ۲ سال سابقه کاری داشته باشند و به عنوانه معلم ممتاز زبان انگلیسی‌ شناخته شده هستند، این مدرک سبب آن میشود تا در مقاطع بالای آموزشی مشغول به کار شوند.

مدرک CELTA پیش نیاز مدرک DELTA می‌باشد، هنگامیکه معلم پس از چند سال تصمیم به پیشرفت در تکنیک‌های تدریس داشت و می‌خواهد مدرک خود را ارتقا دهد میتواند این امتحان را پشت سر بگذارد، موارد مورد امتحان در این آزمون نظارت در تدریس، نظارت معلمان دیگر و نوشتن گزارش در مورد آن، اتمام پروژه‌های درسی‌ و قبولی در امتحان.

این مدرک زبان انگلیسی‌ شما قادر به آن می‌کند تا دستور زبان انگلیسی‌ و شرایط کلاس زبان انگلیسی‌ را توسعه داده و آمادهٔ تدریس باشید، سریع‌ترین دورهٔ زبان CELTA است که یک ما به صورت پاره وقت و دورهٔ پاره وقت ۱ ساله برای مدرک DELTA

دوره‌های پیش کارشناسی ارشد هم ارایه میشود برای آن دست از دانشجویانی که میخواهند در مراتب بالای دانشگاهی از جمله کارشناسی ارشد ادامه تحصیل در انگلستان بدهند، این دوره‌های برای آمادگی بالا برای امتحانات آیلتس طراحی شده است.
شما می توانید در تمام مقاطع دانشگاهی جهت ادامه تحصیل در انگلستان از جمله کورس های لیسانس، فوق لیسانس، کارشناسی ارشد و دکترا در تمامی رشته های تحصیلی جهت اخذ پذیرش تحصیلی انگلستان و دانشگاه انگلیس اقدام کنید.

اگر تمايل داريد كه ما درباره بعضي از دوره هاي آموزشي زبان انگلیسی جهت ادامهٔ تحصیل در دانشگاه های انگلستان براي شما تحقيق و بررسي كنيم، لطفا فرم استعلام فوري دوره هاي آموزشي ما را تكميل نماييد يا مشخصات كامل و موارد مورد نياز خود را براي ما ايميل كنيد. مشاوره تخصصی رایگان و بورس تحصیلی برای تحصیل در دانشگاه های انگلیس توسط مشاورین ما انجام می شود.

اگر نمي توانيد بصورت آنلاين دوره آموزشي اي را كه بدنبال آن هستيد، بيابيد، يا اگر ترجيح مي دهيد كه شخصا با فردي صحبت كنيد، لطفا با شماره۷۷ ۵۵ ۷۲ ۱۲۷۳ (۰) ۴۴+ يا ۷۷ ۵۵ ۷۲ ۱۲۷۳ (۰) ۴۴+ جهت صحبت با يكي از مشاوران فارسی/انگلیسی زبان ما تماس بگيريد.

دوره‌های تربیت معلم
Get 100% Free AdviceClick here for Special Offers