مدارس شبانه روزی

به مؤسساتی گفته میشود نه تنها دانش آموزان در آن درس میخوانند بلکه در زندگی میکنند. دانش آموزان از سنین ۳ تا ۱۹ میتوانند در این مدارس جهت ادامهٔ تحصیل تا مقطع دبیرستان در انگلستان برای راه یابی‌ به دانشگاه‌های انگلستان نام نویسی کنند. در این مدارس علاوه بر زبان انگلیسی‌ ریاضیات، علوم پایه، ادبیات، ورزش تاریخ، و غیره تدریس میشود.

مدارس شبانه روزی انگلستان به استانداردهای بسیار خوبی‌ دست پیدا کرده اند، آمار نشان میدهد ۸۰ درصد از دانش‌آموزان دورهٔ راهنمایی را نمرات ممتاز سپری می‌کنن که در مقایسه میتوان گفت از معادله ۱۷ به بالا.

مدارس شبانه روزی انگلستان معمولا از متقاضیان مدرک زبان ابتدایی خواستار است، اما اکثر مدارس برای بهبود زبان دانش‌آموزان کلاس های فوق برنامه تشکیل میدهد. بطور معمول دانش آموزان خارجی‌ در ساله اول شهریه بیشتری را برای فرگیری زبان انگلیسی‌ پرداخت خواهند کرد.برای دانش آموزانی که زبان انگلیسی‌ آنها بسیار محدود است کلاس جداگانه ارائه میشود که شهریه جداگانه دارد.

 

تمام مدارس شبانه روزی انگلستان به طور منظم مورد بازدید بازرسان دولتی قرار میگیرند، بنابراین تا پدران و مادران با خیال آسوده فرزندانشان را در این مدارس ثبت نام کنند. تمام دانش آموزان در این مدارس تشفیق می‌شوند تا در فعالیتهای ورزشی، هنری و موسیقی شرکت کرده و اوقات خوبی‌ را پشت سر بگذارند.

شما می توانید در تمام مقاطع دانشگاهی جهت ادامه تحصیل در انگلستان از جمله کورس های لیسانس، فوق لیسانس، کارشناسی ارشد و دکترا در تمامی رشته های تحصیلی جهت اخذ پذیرش تحصیلی انگلستان و دانشگاه انگلیس اقدام کنید.

اگر تمايل داريد كه ما درباره بعضي از دوره هاي آموزشي زبان انگلیسی جهت ادامهٔ تحصیل در دانشگاه های انگلستان براي شما تحقيق و بررسي كنيم، لطفا فرم استعلام فوري دوره هاي آموزشي ما را تكميل نماييد يا مشخصات كامل و موارد مورد نياز خود را براي ما ايميل كنيد. مشاوره تخصصی رایگان و بورس تحصیلی برای تحصیل در دانشگاه های انگلیس توسط مشاورین ما انجام می شود.

اگر نمي توانيد بصورت آنلاين دوره آموزشي اي را كه بدنبال آن هستيد، بيابيد، يا اگر ترجيح مي دهيد كه شخصا با فردي صحبت كنيد، لطفا با شماره۷۷ ۵۵ ۷۲ ۱۲۷۳ (۰) ۴۴+ يا ۷۷ ۵۵ ۷۲ ۱۲۷۳ (۰) ۴۴+ جهت صحبت با يكي از مشاوران فارسی/انگلیسی زبان ما تماس بگيريد.

مدارس شبانه روزی
Get 100% Free AdviceClick here for Special Offers