دوره دکترا

دوره های زبان

دوره های پیش دانشگاهی

دوره های دانشگاهی

کار و اقامت در انگلستان

برای دریافت پذیرش در  دوره دکترا موارد زیر به ترتیب باید رعایت شوند

 

نوشتن مقاله‌ انگلیسی   برای موضوع تحقیق یا ریسرچ پروپوزال  -حداقل ۳۰۰۰ کلمه  که توسط آن متقاضی به دانشگاه توضیح میدهد که قصد انجام چه تحقیقی را دارد و چگونه این تحقیق را انجام میدهد. بدون این مقاله هیچ فعالیتی روی پرونده شما انجام نخواهد شد

 

بر اساس  موضوع تحقیق ، رزومه کاری و ریز نمرات فوق لیسانس ، مشاورین ما برای شما به جستجوی استاد راهنما می‌‌پردازند. مشاورین ما فقط در صورتی که ریسرچ پروپزال آماده داشته باشید قادر به جستجوی استاد راهنما برای شما هستند.

 

بعد از مشخص شدن استاد راهنما و تأیید موضوع تحقیق ، شما به مصاحبه آنلاین دعوت شده و در صورت قبولی  پرونده  شما به دانشگاه برای دریافت پذیرش نهایی ارسال میشود

 

بعد از دریافت پذیرش از دانشگاه میتوانید در باره امکان بورس تحصیلی‌ با استاد راهنمای خود  مذاکره کنید . در صورت موجود بودن بودجه و تأیید استاد راهنما از امکان بورس تحصیلی‌ بهره‌مند میشوید. بخش بسیار کمی از متقاضیان در انگلیس امکان دریافت بورس پیدا میکنند . موسسه ما در ضمینه دریافت بورس هیچ خدماتی  به دانشجوارائه نمیکند

 

لازم به ذکر است که برای ورود به دورهٔ دکترا نیاز به دریافت مدرک آیلتس با نمرهٔ ۶.۵ دارید. قبل از دریافت پذیرش قطعی هیچ امکانی برای تضمین بورس برای دانشجو وجود ندارد.

 

 

شرایط گرفتن بورس

دانشگاه به دولت پروپوزال ارائه میدهد برای دریافت بودجه بر اساس تحقیقاتی‌ که انجام میدهد در زمینه های مختلف آکادمیک.

دا نشگاه  بودجه دریافتی از دولت  روبه  دپارتمان هایی که براش پول سازتر هستند  اختصاص میدهد.

دپارتمان تشخیص میدهد که کدام استاد توانسته در سال گذشته بر اساس تحقیقاتی که انجام داده  بیشتر پول سازی کند  و بخشی از بودجه رو در اختیار  استاد نامبرده می‌گذارد.

 

استاد تشخیص میدهد که کدام دانشجو بر اساس پروپوزالی که ارائه داده لایق کمک هزینهٔ مالی هست و میتواند بر اساس موضوعی که ارائه داده موفقیت مالی  بهتری نسبت به رقبا کسب کنه.

هماهنگ شدن تمامی شرایط فوق منجر به دریافت بورس میشود . نهایتا یک تا دو درصد از کل متقضیان دوره دکترا موفق به دریافت بورس میشوند که نشان دهنده رقابت بسیار شدید در این زمینه میباشد . 

 

 

دوره مقدماتی دکترا

این دوره شما رو برای ورود به دورهٔ دکترا آماده کرده و به شما کمک می‌کند که ریسرچ پروپوزال خود را آماده کنید و به سطح استاندارد مورد قبول دانشگاه برسانید . در طول این دوره فرصت پیدا کردن استاد راهنما و مذاکره مستقیم با دانشگاه را پیدا خواهید کرد .

علاوه بر مدرک فوق لیسانس، برای ورود به دورهٔ ۹ ماهه مقدماتی دکترا ،  نیاز  به آیلتس ۵.۵ و برای دورهٔ ۶ ماهه  نیاز به آیلتس ۶ دارید .

نوشتن ایدهٔ اولیه در قالب یک پروپوزال ۱۰۰۰ کلمه ای نیز جزو شرایط ورود به این دوره می‌باشد.

برای اطلاعات بیشتر با همکاران ما از طریق سیستم چت آنلاین روی سایت اصلی ماو تلفن یا وایبر صحبت کنید. هیچگونه بورس تحصیلی برای این دوره وجود ندارد.