دوره های روانشناسی

تحصیل در دوره های روانشناسی  در انگلستان

یکی‌ از محبوب‌ترین دوره‌های دانشگاهی در انگلستان رشتهٔ روان شناسی‌ می‌باشد، به طور معمول این رشته افرادی که پیش زمینهٔ علوم انسانی‌ و فلسفه دارن را به طرف خود جلب می‌کند این بدن معناست که دانشجویان میتوانند مسیرها و رشته‌های جانبی دیگری را پاس این اتمام این دوره بگذرانند، ساله اول در این دوره بیشتر به مسائل بنیادی و عمومی‌ می‌پردازد که می‌توان از روانشناسی‌ که در زمینهٔ  بهداشت روان، روانشناسی‌ کودک نام برد.

دانشجویان در سال‌های  ۲ و ۳ بیشتر به جزئیات درسی‌ در زمینه‌های روانشناسی‌ علم عصب شناشی و فرایند روان شناسی‌ پیری، و ساله آخر این دورهٔ دانشگاهی می‌بایستی در مورد یک موضوع جدید تز‌ و پروژهٔ خود را تکمیل کنند.

شما می توانید در تمام مقاطع دانشگاهی جهت ادامه تحصیل در انگلستان از جمله کورس های لیسانس، فوق لیسانس، کارشناسی ارشد و دکترا در تمامی رشته های تحصیلی و ازجمله روانشناشی جهت اخذ پذیرش تحصیلی انگلستان و دانشگاه انگلیس اقدام کنید.

اگر تمايل داريد كه ما درباره بعضي از دوره هاي آموزشي زبان انگلیسی جهت ادامهٔ تحصیل  در رشته روانشناشی  در دانشگاه های انگلستان براي شما تحقيق و بررسي كنيم، لطفا فرم استعلام فوري دوره هاي آموزشي ما را تكميل نماييد يا مشخصات كامل و موارد مورد نياز خود را براي ما ايميل كنيد. مشاوره تخصصی رایگان و بورس تحصیلی برای تحصیل در دانشگاه های انگلیس توسط مشاورین ما انجام می شود.

اگر نمي توانيد بصورت آنلاين دوره آموزشي اي را كه بدنبال آن هستيد، بيابيد، يا اگر ترجيح مي دهيد كه شخصا با فردي صحبت كنيد، لطفا با شماره۷۷ ۵۵ ۷۲ ۱۲۷۳ (۰) ۴۴+ يا ۷۷ ۵۵ ۷۲ ۱۲۷۳ (۰) ۴۴+ جهت صحبت با يكي از مشاوران فارسی/انگلیسی  زبان ما تماس بگيريد.

Get 100% Free AdviceClick here for Special Offers