تحصیل در برنموث

تحصیل در برنموث

تحصیل در برنموث، شهری شناخته شده با داشتن سواحلی شنی و زیبا، یکی‌ از مشهورترین مراکز توریستی انگلستان به شمار می‌‌آید، شهریست با داشتن مراکز تفریحی و فرهنگی‌ باعث آن شده که بسیاری از مردم اوقات فراغت خود را در این شهر سپری کنند، فاصلهٔ مسافتی یک ساعت از لندن یکی‌ از دلیل معروفیت این شهر شده است.

تحصیل در برنموث این امکان را به شما می‌‌دهد تا جاذبه‌های این شهر استفادهٔ کامل را ببرید، از جاذبه‌های این شهر می‌‌توان به اولین صخرهٔ مصنوعی‌ اشاره کرد که اولین در در سراسر اروپا می‌باشد، شما هم چنین می‌‌توانید از نایت کلاب ها night club، رستوران، سالن تئاتر و خیلی‌ از جاذبه‌های برنموث در سال‌های تحصیلی‌ لذت ببرین.

برنموث دارای ۷ کیلومتر ساحل شنی در کنار دریای درخشان می‌‌باشد، این ساحل برندهٔ جایزهٔ بهترین ساحل تفریحی انگلستان را ،با داشتن بهترین ساحل تفریحی آبی و اسکله خانواد‌گی با جاذبه‌های سرگرمی، به خود اختصاص داده است. ریف با قرار گرفتن در ضلع شرقی اسکله برنموث، اولین سازه مصنوعی‌  در اروپا  با ارتفاع ۲۲۰ متر و به بزرگیه زمین فوتبال برای صخره نوردی می‌‌باشد.

هم چنین شما می‌‌توانید از بالن سوار بر روی آسمان این شهر لذت ببرید  بطور معمول این بالن‌ها تا ارتفاع ۵۰۰ متری از زمین فاصله میگیرند و این امکان را به شما میدهد تا منظرهٔ زیبای ساحلی را تا شعاع ۱۲ کیلومتری نظاره کنید.

با تحصیل در برنموث شما میتوانید از موزه راسل کتز Russell-Cotes دیدن کنید که نوع خود یکی‌ از بهترین موزها می‌‌باشد، شما در این موزه می‌‌توانید از اثر هنری هم چون نقاشی، مجسمه، مبلمان، سرامیک، غیره دیدن کنید و یا چرا از باغ‌های بسیار زیبای این شهر دیدن نکنید، که بسیار سرگرم کننده و جالب است.

با تحصیل در برنموث شما میتوانید از مرکز خرید فوق العادهٔ این شهر زیبا لذت ببرید، و از بوتیک‌ها و رستورانهای داخل شهر استفاده کنید و یک روز بیاد ماندنی را به وجود آورید .

شما می توانید در تمام مقاطع دانشگاهی جهت ادامه تحصیل در انگلستان از جمله کورس های لیسانس، فوق لیسانس، کارشناسی ارشد و دکترا در تمامی رشته های تحصیلی جهت اخذ پذیرش تحصیلی انگلستان و دانشگاه انگلیس اقدام کنید.

اگر تمايل داريد كه ما درباره بعضي از دوره هاي آموزشي زبان انگلیسی جهت ادامهٔ تحصیل در دانشگاه های انگلستان براي شما تحقيق و بررسي كنيم، لطفا فرم استعلام فوري دوره هاي آموزشي ما را تكميل نماييد يا مشخصات كامل و موارد مورد نياز خود را براي ما ايميل كنيد. مشاوره تخصصی رایگان و بورس تحصیلی برای تحصیل در دانشگاه های انگلیس توسط مشاورین ما انجام می شود

اگر نمي توانيد بصورت آنلاين دوره آموزشي اي را كه بدنبال آن هستيد، بيابيد، يا اگر ترجيح مي دهيد كه شخصا با فردي صحبت كنيد، لطفا با شماره۷۷ ۵۵ ۷۲ ۱۲۷۳ (۰) ۴۴+ يا ۷۷ ۵۵ ۷۲ ۱۲۷۳ (۰) ۴۴+ جهت صحبت با يكي از مشاوران فارسی/انگلیسی  زبان ما تماس بگيريد

 

Get 100% Free AdviceClick here for Special Offers