تحصیل در انگلستان

تحصیل در انگلستان و موسسات انگلیسی زبان در انگلیس و تحصیل در انگلستان

اگر مي خواهيد به ادامه تحصیل در انگلستان بپردازيد اما مطمئن نيستيد كه جستجو را از كجا بايد شروع كنيد، UKstudy.com‌ مي تواند به شما برای تحصیل در انگلیس كمك كند. ما خدمات رايگان به دانشجويان بين المللي كه مي خواهند در انگلستان به تحصيل بپردازند ارائه مي دهيم، بنابراين چه بخواهيد ادامه تحصیل در انگلستان در رشته زبان انگليسي در دوره های ابتدائی،‌دوره های آیلتس و دوره های تافل  بپردازيد و چه بخواهيد در يك رشته تحصيلي در مقطع لیسانس، كارشناسي ارشد،پزشکی، پرستاری و ام بی ای MBA در يكي از بهترين دانشگاه هاي بريتانيا شركت كنيد،‌ ما مي توانيم در پيدا كردن آن و اقدام جهت اخذ پذیرش در دانشگاه انگلستان جهت ادامه تحصیل در انگلستان به شما كمك كنيم.

دانشگاه های انگلستان

از ديرباز همواره به ارائه خدمات آموزشی با كيفيت به دانشجويان بين المللی از اقصی نقاط دنيا، شهرت و اعتبار داشته اند.با ادامه تحصیل در انگلیس شما می توانید از برترين دانشگاه هاي تحقيقاتی گرفته تا كالج هايی كه در ارائه جديدترين پيشرفتها در زمينه مهارت آموزي پيشتاز هستند تحصیل نمایید، انگلستان به ارائه خدمات آموزشی در مقاطع ليسانس و بالاتر مطابق با استانداردهاي جهاني،‌ مي پردازد.

دانشجويانی كه از تمام نقاط دنيا به  دانشگاه هاي بريتانيا  برای ادامه تحصیل در انگلستان مي آيند از آموزشی پويا و در عين حال نيازمند تلاش و كوشش فراوان، در محيطي انرژي بخش و تشويق كننده لذت مي برند كه درها را به روي آنها گشوده و آنها را از نظر شغلي و همچنين پيشرفت فردي بهره مند و منتفع مي سازد. آنها نيز به نوبه خود، به غني ساختن جنبه های فكری و فرهنگی زندگی در دانشگاه های انگلستان كمك و در آن مشاركت مي كنند.

آموزش و تحصيلات در انگلستان
مقوله ايست كه به انتقال تحصيلات شما به سطح بعدي مربوط مي شود. فراگرفتن چيزهاي جديد و پايه ريزي مهارت ها و شكل گيري جرأت و اعتماد، در هر مقطعي از زندگي كه باشيد فرصت هاي جديدي را براي شما پديد مي آورند.

در حال حاضر بالغ بر دو ميليون دانشجو در مراتب تحصيلي عالي برای تحصیل در انگلیس وجود دارند. بيش از 50000 رشته تحصيلی در مقاطع عالي، در ميان 130 دانشگاه و كالج تحصيلات عالی در سراسر بريتانيا ارائه مي شوند.

در حال حاضر دانش آموزان از بيش از 180 كشور مختلف برای ادامه تحصیل در انگلیس در رشته های تحصيلاتی عالي مشغول به تحصیل هستند.  پاره اي از دلايل مربوط به محبوبيت و عموميت تحصيل در انگلستان عبارتند از:

شهرت و اعتبار بين المللي خوب: كيفيت آموزش و تحصيل در انگلیس در سرتاسر جهان توسط كاركنان، دانشگاه ها و دولت ها شناخته شده است كه آن را مقصد و هدف معروفي براي دانشجويان بين المللی مي سازد.  تحصيلات در انگلستان از جهت استاندارد تحقيقات و سيستم تدريس و آموزش آن، بسيار قابل احترام و موجه میباشد.

كيفيت خوب آموزشی

: دانشگاه های انگلیس تحت نظارت قرار دارند تا اطمينان حاصل شود كه استانداردهاي بالاي تدريس، يادگيري و تحقيقات تنظيم شده بوسيله دولت را مراعات مي كنند. QAA (آژانس تضمين كيفيت تحصيلات عالي) مرجع اصلي مسئول حفظ و نگهداري استانداردها مي باشد.

طيف گسترده رشته هاي تحصيلي:  برای ادامه تحصیل در انگلستان، دانشگاه های انگلیس طيف گسترده اي از رشته هاي تحصيلات عالی را ارائه می دهند.دانشگاه های انگلیس با داشتن بيش از 50000 رشته تحصيلي قابل دسترسي، براي هر هدف يا علاقه شغلي اي كه ممكن است شما داشته باشيد، رشته تحصيلات عالي براي شما وجود دارد.

محل جالبي براي زندگي در انگلیس

بريتانيا مملو از فرهنگ هاي متنوع و مردمان متفاوت است و اين آن چيزي است كه دانشجويان را از تمام دنيا ادامه تحصیل در انگلستان جذب مي كند. از شهرهاي بزرگ و بين المللي گرفته تا شهرهاي كوچكتر، بريتانيا داراي تاريخ، فرهنگ و معماري ايست كه هر كسي را مجذوب و راضي مي سازد. ضمن اينكه زبان انگليسی، به مراتب مهم ترين زبان در دنياي تجارت جهاني امروز بوده و با آمدن به بريتانيا شما همچنين مي توانيد مهارت هاي زباني خوبي را بهبود دهيد.

مزاياي مالي:  طول دوره رشته های تحصيلی در مقاطع كارشناسی و بالاتر، از ساير كشورها كوتاهتر است كه مي تواند در پايين نگاه داشتن هزينه های تحصيلی و زندگی كمك كند. بيشتر رشته ها در مقطع كارشناسی سه سال طول مي كشند تا كامل شوند و رشته های تحصيلی در مقاطع بالاتر مي توانند از يك سال به بالا باشند. دانشجويان بين المللی همچنين مي توانند تا 20 ساعت در هفته در طول زمان تحصيل خود و در تمام تعطيلات، كار كنند. در صورتی كه شما از يكي از كشورهاي اتحاديه اروپا باشيد، حتي شرايط به مراتب منعطف تر و مناسب تر خواهد بود.

مزاياي رفتن به دانشگاه و ادامه تحصیل در انگلستان

ادامه تحصیل در انگلیس مي تواند به نفع شما بوده و به شما كمك كند. شما اين امكان را داريد كه در دانشگاه، در حاليكه در حال مطالعه در زمينه مورد علاقه خود هستيد، موقعيت هاي فرهنگي و اجتماعي ارزشمندي را تجربه كرده، گروه هاي مختلفي از مردم را ملاقات كنيد.

ادامه تحصیل در انگلستان و كسب شايستگي تحصيلات عالي همچنين به معني درآمد افزايش يافته بالقوه، طيف گسترده تر فرصت ها و زمينه هاي شغلي ارضاء كننده تر است. بسياري از كارفرمايان در برنامه هاي جذب نيروي خود، فارغ التحصيلان را هدف قرار مي دهند. برنامه ها و رويه هاي فارغ التحصيلي روش ارزشمندي براي فارغ التحصيلان هستند تا شغل خود را در زمينه انتخابي خود شروع كنند، زمينه اي كه در آن شانس رشد و پيشرفت در يك شركت را خواهند داشت.

بطور متوسط فارغ التحصيلان دانشگاه های انگلستان بيشتر از كساني كه به دانشگاه نرفته اند به كسب درآمد گرايش دارند. با محاسبات انجام شده بر روي يك زندگي كاري، اين تفاوت درآمد، چيزي نزديك به 100000 پوند قبل از محاسبه ماليات ها مي باشد.

تفاوت ميان دانشگاه در انگلیس و يك كالج تحصيلات عالی

مؤسسات و انستيتوها بايد معيارهای معينی را رعايت كنند تا به آنها عنوان “دانشگاه” اعطا گردد. اين معيارها توسط آژانش تضمين كيفيت به نمايندگي از طرف شوراي مشاوران سلطنتي مورد ارزيابي قرار مي گيرند. مطابق با قانون تحصيلات تكميلي و عالي سال 1992، مسئوليت تأييد استفاده از كلمه “دانشگاه” (از جمله كالج دانشگاهی) در عنوان يك مؤسسه تحصيلات عالی، بر عهده شورای مشاوران سلطنتی مي باشد.

مسئوليت يك دانشگاه با چه كسي است

معاون رياست دانشگاه – كه بعضي اوقات به عنوان مدير (Principal)  شناخته مي شود – رئيس اجرايی دانشگاه يا كالج می باشد. آنها هدايت و مديريت استراتژيك را ارائه كرده و همچنين نماينده های اصلی دانشگاه می باشند.

رياست دانشگاه يك رئيس غيراجرايی دانشگاه است. نقش او از مؤسسه ای به مؤسسه ديگر تغيير مي كند. در بعضي مؤسسات، رئيس فقط حالت نمادين و ظاهری دارد؛ در برخی ديگر، رؤسا درگيری های رو در رو و مستقيم تری دارند. وظايف آنها، شامل اعطاي مدارك در مراسم فارغ التحصيلی  و حمايت از تلاش ها در جهت درآمدزايی و بهبود وضعيت مالی می باشد.

معمولا هيأت اداره كننده و گردانندگان به عنوان شوارس دانشگاه يا هيأت مديره شناخته مس شوند و مسئول مديريت مؤثر و كارا و بهبود و توسعه موضوعات و زمينه ها كاري مؤسسه در آينده مي باشند.

چه تعداد دانشگاه و مؤسسه آموزش عالي در بريتانيا وجود دارد

گزينه ها و موارد انتخاب متعدد و قابل ملاحظه ای در بريتانيا براي كسی كه می خواهد به ادامه تحصیل در انگلستان دهند، وجود دارد. در كل، تعداد 116 دانشگاه و 166مؤسسه آموزش عالی در داخل بريتانيا وجود دارد.

تأمين هزينه های دانشگاه در انگلستان

اكثريت قابل ملاحظه ای از دانشگاه های بريتانيا از نظر مالی توسط دولت اداره مي شوند، با فقط يك دانشگاه خصوصی (دانشگاه بوكينگهام) كه دولت به هزينه هاي تحصيلي آن سوبسيد (يارانه) نمي دهد. از آنجاييكه دانشگاه های انگلستان عموما مؤسساتی دولتی هستند، كمتر تحت تأثير و نفوذ صنفی قرار می گيرند.

دانشجويان مقاطع كارشناسی و دانشجويانی كه از كشورهای اتحاديه اروپا باشند، هزينه تحصيلی سوبسيد دار 3225 تا 9000 پوند را پرداخت می كنند در حاليكه دانشجويانی كه از كشورهای خارج از اتحاديه اروپا برای ادامه تحصیل در انگلیس مي آيند، مشمول سوبسيد دولت نبوده و بايد هزينه هاي بالاتري را پرداخت نمايند.

بطور كلی، تمامی دانشجويان در مقطع بالاتر از كارشناسی مسئول پرداخت هزينه ها هستند،‌ اگر چه طرح های كمك هزينه های تحصيلی متنوعی وجود دارند كه می توانند شرايط كمكی فراهم نمايند. منبع اصلي تأمين هزينه برای دانشجويان مقاطع بالاتر از كارشناسی، شوراهای تحقيقاتی از قبيل  AHRC (شورای تحقيقات هنر و انسان شناسی) و ESRC (شورای تحقيقات اقتصادی و اجتماعی) می باشند.

دانشجويان مقاطع بالاتر از كارشناسی كه از بريتانيا يا كشورهای اتحاديه اروپا بوده و كمتر از 16 ساعت در هفته را برای دروس اجباري يا سمينارها می گذرانند نيز از نظر قانونی مجاز به طرح ادعای حقوق بيكاري و هزينه هاي زندگي می باشند مشروط بر اينكه بتوانند اثبات نمايند كه برای كار كردن به مدت 40 ساعت در هفته در دسترس می باشند.

اين امر هيچ ارتباطي با اين قضيه ندارد كه آيا آنها براي تحصيل در انگلیس بصورت تمام وقت ثبت نام كرده باشند يا بصورت پاره وقت. در عين حال، اين وضعيت، معمولا منبع عمومی و رايج تأمين هزينه ها براي دانشجويان نيست جز برای آن دسته از دانشجويانی كه در مقطع “نوشتن” دكترا بوده و دوره زمانی اصلی ثبت نام شده را تكميل كرده و پشت سر گذاشته اند و در حال تمام كردن پايان نامه خود مي باشند.

پيدا كردن يك دوره آموزشي در انگلستان از طريق UKstudy.com

اگر مي خواهيد به ادامه تحصیل در انگلستان بپردازيد، اين سايت تمام اطلاعاتي را كه شما لازم داريد شامل اطلاعات كامل درباره بهترين مدارس، كالج ها و دانشگاه ها، دارد. زمانی كه شما مورد مناسب را پيدا كرديد، ما مي توانيم براي شما  جهت اخذ پذیرش تحصیلی اقدام كنيم. تمام آن چه كه ما احتياج داريم، مشخصات كامل شما مي باشد.

پيدا كردن مدرسه مناسب جهتادامه تحصیل در انگلستان با استفاده از سيستم آنلاين ما ساده است. شما همچنين مي توانيد يك فرم استعلام را تكميل كرده و اجازه بدهيد تا ما تعدادی گزينه پيشنهادی جهت ادامه تحصیل در انگلیس براي شما از طريق ايميل ارسال كنيم، يا اينكه از امكان جستجوي مدرسه و کالج  در انگلستان استفاده كرده و خودتان مدرسه و کالج مناسب پيدا كنيد. در صورتی كه از دوره آموزشی ای زبان انگلیسی و یا دوره های دانشگاهی هم چون پزشکی, پرستاری, ام بی آ,کارشناسی , کارشناسی ارشد و لیسانس كه مي خواهيد براي آن اقدام كنيد اطلاع و آگاهي داريد، مي توانيد از جستجوي تفصيلي و كامل  ما استفاده كنيد.

ما همچنين اطلاعاتی پيرامون آزمون های شناخته  شده ای كه شما می توانيد در آنها شركت كنيد داريم، از دوره های مبتدی آموزش زبان انگليسی گرفته تا گواهينامه هايی كه در سراسر دنيا شناخته شده و معتبر هستند. ما حتی مي توانيم راهنمايی سودمندي درباره شهرهايي كه شما می توانيد در آنجا به ادامه تحصیل در انگلستان بپردازید، در اختيار شما قرار دهيم. تمامی خدمات ما جهت یافتن مکان مناسب برای ادامه تحصیل در انگلیس و دوره های زبان انگلیسی و دوره های دانشگاهی و آکادمیک به صورت رایگان ارائه می گردد.

اگر نمي توانيد بصورت آنلاين دوره آموزشي اي را كه بدنبال آن هستيد، بيابيد، يا اگر ترجيح مي دهيد كه شخصا با فردي صحبت كنيد، لطفا با شماره ۷۷ ۵۵ ۷۲ ۱۲۷۳ (۰) ۴۴+ يا ۷۷ ۵۵ ۷۲ ۱۲۷۳ (۰) ۴۴+ جهت صحبت با يكي از مشاوران فارسی/انگلیسی  زبان ما تماس بگيريد

Get 100% Free AdviceClick here for Special Offers