دوره های زبان انگلیسی عمومی

دوره های زبان انگلیسی

اين دوره هاي آموزشي براي آن دسته از افرادي ارائه مي شوند كه مي خواهند مهارت هاي عمومی زبان انگليسي را كسب كرده يا مهارت هاي خود را بهبود بخشند.

UKstudy.com این اطلاعات ومشاوره تخصصی بصورت رایگان برای دانشجویان زبان انگلیسی‌ جهت آمادگی برای گذراندن دوره‌های تافل TAFEL ، دوره‌های آیلتس IELTS و دوره‌های آکادمیک در سطوح بالاتر ارائه میدهد

چگونگی ثبت نام در این دورهها

اين دوره‌ها در تمام سطوح، از مبتدي تا پيشرفته ارائه مي شوند و دوره هاي آموزشي شامل آموزش هايي در زمينه هاي شنيدن، صحبت كردن، خواندن و نوشتن مي باشند.

در يك دوره آموزش عادي و رايج، يا موارد و نكات جديد گرامري، لغت، طرز تلفظ يا مكالمه ارائه خواهد شد و  در بعضي اوقات تركيبي از همه اين چهار مقوله.

بيشتر دوره هاي آموزش زبان انگليسي عمومي، حتي در پايين ترين سطوح، عمدتا بصورت انحصاري به زبان انگليسي تدريس مي شوند. هدف معلمان اين است كه همه دانش آموزان را از همان ابتدا و در شروع، با يك مكالمه پويا درگير كنند.

دانش آموزان تشويق و ترغيب مي شوند كه در فضا و محيط كنترل شده كلاس درس تا حد امكان هر چه بيشتر تمرين كنند  و بعد از آن در بيشترين زماني كه ممكن باشد در بيرون از محيط كلاس، از زبان انگليسي استفاده كنند.

تكاليف درسي براي اوقات در خانه، داده مي شوند و زمان در كلاس صرف بررسي و بازبيني اين تكاليف مي شود.

بازنگري و امتحان هاي منظم، بخش مهمي از تمام دوره هاي آموزشي مي باشد.

بيشتر دوره هاي آموزشي گواهينامه حضور يا موفقيت در دوره را ارائه مي كنند.

اگر در مورد محل و دورهٔ تحصیلی‌ خود جهت ادامهٔ تحصیل در انگلستان مطمئن نیستید،‌ مي توانيد با استفاده از امكان جستجوي مدرسه، به تحقيق و جستجو بپردازيد. اين جستجوگر به شما اجازه مي دهد تا رشته‌ها و دوره هاي تحصيلي موجود در هر ناحيه معين از بريتانيا را انتخاب و نشان دهد. اگر بعد از بررسي، رشته هاي هم چون پزشکی, پرستاری, ام بی آ MBA ,کارشناسی , کارشناسی ارشد و لیسانس را مناسب جهت ادامهٔ تحصیل در انگلستان انتخاب كرديد، مي توانيد مشخصات كامل خود را به ما ارائه كنيد و ما به نمايندگي از طرف شما برای ثبت نام شما اقدام خواهيم كرد. اگر در خصوص اينكه منطقه مورد نظرتان  برای ادامهٔ تحصیل بر انگلستان چگونه شهری است مطمئن نيستيد، براحتي از راهنماي اطلاعات شهري ما براي آشنایی بیشتر با آن شهر  استفاده كنيد.

ما براي اينكه پيدا كردن كلاس‌ها زبان انگلیسی  و دوره هاي آموزش به زبان انگليسي در بریتانیا تا حد امكان ساده شوند،‌ به همه چيز فكر كرده ايم و بخاطر داشته باشيد: خدمات ما رايگان است. تنها هزينه يي كه شما متحمل خواهيد شد، مربوط به خود دوره آموزشي براي ادامه تحصیل در بریتانیا و هزینه زندگی خواهد بود.

Get 100% Free AdviceClick here for Special Offers