زبان انگلیسی یاد بگیرید

اگر قصد شروع به تحصیل زبان انگليسی در انگلستان را دارید،  با استفاده از UKstudy.com بسرعت و به راحتی دوره آموزشی زبان انگلیسی مناسب خود را پيدا خواهيد كرد. خدمات ما براي دانشجويان بين المللی مشاوره رایگان و تخصصی بوده و اطلاعات مفصلی را در خصوص همه چيز،‌ از الزامات مورد نياز برای اخذ ویزای تحصیلی انگلستان, تا امتحان و اطلاعات مربوط به شهر، تهيه و ارائه می كنيم.

پيدا كردن دوره آموزشي براي شروع به يادگيري زبان انگليسی با UKstudy.com

اگر شما از خارج از بريتانيا اقدام كنيد،‌ بخصوص اگر شما فردی بي تجربه باشيد، پيدا كردن دوره آموزشی زبان انگلیسی در بريتانيا مي تواند كار سختی باشد. به همين دليل است كه ما اين خدمات رایگان را ايجاد كرده ايم تا اين امكان را برای شما فراهم سازيم كه بصورت آنلاين دوره آموزشی  زبان انگلیسی را انتخاب نموده و برای ادامه تحصیل در انگلستان اقدام نمایید.

ما اطلاعات مفصلی از بيش از 200 مدرسه و كالج در سرتاسر بريتانيا در اختيار داشته و ارائه می دهيم، البته لازم به گفتن نيست كه در اين اطلاعات، 21 دوره آموزشی كه دارای بالاترين كيفيت و استانداردها می باشند و همچنین تعدادی از موجه ترين دانشگاه های و کالج های بريتانيا وجود دارند.

يادگيری زبان انگليسی فقط بخشی از خدمات ما است.اگر شما همچنين می خواهيد چيزهای درباره منطقه ای كه در آن زبان انگليسی ياد مي گيريد، بدانيد، ما برای شما راهنمای اطلاعاتی شهرستان و شهر را ايجاد كرده ايم. هرگاه تصميم گرفتيد كه كدام دوره آموزشی برای ادامه تحصیل در انگستان را می خواهيد، می توانيد اطلاعاتی درباره منطقه ای كه مدرسه يا كالج شما در آن قرار دارد داشته باشيد، این امکان به شما داده می شود که پیش از اقامت داشتن در منطقه خود جهت ادامه تحصیل در بریتانیا،در آنجا چه كار می توانيد انجام دهيد و برای دور هم جمع شدن با دوستانی كه تازه پيدا كرده ايد، كجا می توانيد برويد.

اگر تمايل داريد از مشاوره رایگان ما درباره بعضی از دوره های آموزشی زبان انگلیسی جهت ادامهٔ تحصیل در بریتانیا برای شما تحقيق و بررسی كنيم، لطفا فرم استعلام فوری دوره هاي آموزشی ما را تكميل نماييد يا مشخصات كامل و موارد مورد نياز خود را براي ما ايميل كنيد. ما ظرف مدت ۲ روز كاري چند گزينه پيشنهادی برای شما جهت ادامهٔ تحصیل در انگلستان را ايميل خواهيم كرد.

ما هم چنین می‌‌توانیم مشاوره رایگان جهت اخذ ویزای تحصیلی انگلستان به شما بدهیم.

اگر نمی توانيد بصورت آنلاين دوره آموزشی را كه بدنبال آن هستيد، بيابيد، يا اگر ترجيح مي دهيد كه شخصا با فردی صحبت كنيد، لطفا با شماره ۷۷ ۵۵ ۷۲ ۱۲۷۳ (۰) ۴۴+ يا ۷۷ ۵۵ ۷۲ ۱۲۷۳ (۰) ۴۴+ جهت صحبت با يكی از مشاوران فارسی/انگلیسی  زبان ما تماس بگيريد

Get 100% Free AdviceClick here for Special Offers